شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

ادامه مطلب
نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان

ادامه مطلب
شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

ادامه مطلب
خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

ادامه مطلب
شرکت نظافت منزل اصفهان

شرکت نظافت منزل اصفهان

ادامه مطلب
شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

ادامه مطلب
نیازمند پرستار و مراقب سالمند و کودک در اصفهان شرکت پارسا

نیازمند پرستار و مراقب سالمند و کودک در اصفهان شرکت پارسا

ادامه مطلب
15 سال سابقه سنگ سابی انواع سنگ در اصفهان با شرکت پارسا اصفهان

15 سال سابقه سنگ سابی انواع سنگ در اصفهان با شرکت پارسا اصفهان

ادامه مطلب
شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا اصفهان

ادامه مطلب
استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

ادامه مطلب

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

09130900804-09130900803

نظافت منزل در اصفهان

157 شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان بر گرفته شده از منبع وب سایت : شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان شماره تماس 09130900804-09130900803

بهترین شرکت های خدماتی نظافتی در اصفهان

شرکت نظافتی اصفهان

نظافت منزل در اصفهان یکی از آن مسائلی است که اغلب برای بهره مندی از آن به شرکت خدماتی نظافتی اصفهان مراجعه می کنند. اغلب نظافت منزل توسط خانم اصفهان به خاطر ظرافت و دقت و همچنین نظافت بالاتر، طرفداران بیشتری دارد. با این وجود برای برخی از تمیزکاری ها نیروی آقا بهتر از خانم ها جوابگوست. به هر صورت نظافت منزل در اصفهان از سوی نیروی کارآمد و بسیار با تجربه صورت گرفته و این افراد به خوبی می‌توانند نیازهای نظافتی منزل شما را براورده کرده و خیال شما را از این بابت راحت کنند.

نظافت منزل در اصفهان 

شما می توانید برای استفاده از انواع خدمات جهت استخدام تمیزکار اصفهان اقدام کنید. این خدمات می تواند شامل تمیز کردن منزل، شست و شوی پرده ها، شست و شوی لباس ها، شست و شوی سرویس بهداشتی و حمام، شست و شوی کف، شست و شوی ظروف، گردگیری، جارو و سایر نظافت های منزل از نظافت منزل در اصفهان کمک بگیرید. اغلب افراد برای تمیزکاری منزل اصفهان ترجیح می دهند از نظافت منزل توسط خانم اصفهان کمک بگیرند.

تفاوت خانم ها و آقایان در امر نظافت به این ترتیب است که خانم ها برای کارهای درون منزل مناسب تر هستند، آن ها ظرافت و دقت عمل بهتری داشته و می توانند در تمیزکاری هایی نظافتی درون منزل بهتر عمل کنند. به همین دلیل نظافت منزل توسط خانم در اصفهان طرفداران بیشتری دارد.

آقایان برای تمیز کاری منزل اصفهان بیشتر برای کارهای سنگین مناسب هستند. مانند تمیز کردن راه پله و یا شستن کف، در و پنجره ها بهتر است از کارگر خدماتی مرد کمک بگیرید. شما می توانید برای انواع خدماتی که در منزل نیاز دارید از تمیزکار اصفهان کمک بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی اصفهان چه خدماتی را تامین می کند؟

شرکت خدماتی نظافتی اصفهان خدمات بسیاری مربوط به نظافت منزل و شرکت را پوشش می دهد. اگر به دنبال استخدام تمیزکار اصفهان هستید و نمی دانید چگونه فردی را استخدام کنید بهتر است از شرکت خدماتی نظافتی اصفهان کمک بگیرید. این شرکت ها افراد بسیاری را تحت پوشش خود ضمانت می کنند و می توانند خیال شما را از بابت کیفیت کار و صلاحیت تمیزکار اصفهان راحت کنند.

شما از طریق شرکت تمیزکاری در اصفهان می توانید به سادگی فردی را برای رسیدگی به نظافت منزل در اصفهان استخدام کنید.

خدمات منزل به دو دسته خارجی و داخلی تقسیم می شوند. خدمات داخلی شامل نظافت کف خانه، پنجره ها، ظروف، فرش شده و خدمات خارجی شامل شست و شوی راه پله ساختمان، شست و شوی راهروها، نظافت در ورودی ساختان، تمیز کردن پارکینگ می شود. شما برای خدمات داخلی می توانید از نظافت منزل توسط خانم اصفهان کمک بگیرید.

قیمت نظافت منزل در اصفهان به چه شکل است؟

قیمت نظافت منزل در اصفهان اغلب به صورت ساعتی تعیین می شود و هر ساعت خدمات بیشتر تمیزکار اصفهان هزینه بیشتری برای مشتری خواهد بود. اغلب هزینه نظافت منزل توسط خانم اصفهان بیشتر از هزینه استخدام کارگر مرد است و شما برای صرفه جویی در این هزینه نیز می توانید از کمک آقایان برای بسیاری از امور استفاده کنید.

معمولا خدماتی که شما برای تمیزکاری منزل اصفهان نیاز دارید دسته بندی شده و انجام می گیرد و تقریبا تفاوتی ندارد که شما برای شستن کف منزل به نیرو نیاز داشتید و یا شستن پنجره ها و یا حتی شستن راه پله، نیروی خدماتی بر اساس ساعت فعالیت دستمزد می گیرد.

شما می توانید با تماس با شرکت های خدماتی از قیمت نظافت منزل در اصفهان اطلاعات کسب کنید و درباره آن بیشتر بدانید. علاوه بر این شما می توانید قیمت را از سایت های سفارش آنلاین خدمات منزل مثل سنجاق گرفته و نسبت به استخدام افراد نیز اقدام کنید.

نظافت منزل در بازار اصفهان با چه قیمتی ارائه می‌شود؟

246 خدمت دیگر در اصفهان فعال است.

نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان

معرفی برترین شرکت‌های خدماتی نظافتی در اصفهان نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان بر گرفته شده از وب سایت منبع نیرو سرچ

شرکت خدماتی نظافتی اصفهان | نظافت منزل اصفهان | نظافت منزل در اصفهان

نظافت منزل اصفهان را با سامانه درخواست خدمات منزل "شرکت خدماتی و نظافتی پارسا" تجربه کنید. نظافت منزل اصفهان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه "شرکت خدماتی و نظافتی پارسا" ارائه می‌شود. آیا شما نیز به دنبال نیروی نظافتچی ماهر و مطمئن هستید؟

آیا قیمت تمیزکاری منزل اصفهان برای شما نیز اهمیت دارد؟ آیا به دنبال شرکت خدماتی نظافتی خوب هستید؟ نظافت خانه را به شرکت خدماتی نظافتی اصفهان بسپارید، شما می‌توانید به سادگی با ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن "شرکت خدماتی و نظافتی پارسا" به بهترین نظافتچی منزل دسترسی پیدا کنید.

شماره تماس شرکت پارسا 09130900804-09130900803-03132647796

 

شرکت خدماتی نظافتی اصفهان چه کارهایی انجام می‌دهد؟

به طور کلی نظافت منزل اصفهان و خدماتی که یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان ارائه می‌دهد، شامل دو بخش از خدمات است:

 • خدمات و فعالیت‌های داخلی منزل : خدمات داخلی منزل شامل گردگیری، جارو، شست و شوی سرویس بهداشتی و حمام، شست و شوی کف، دیوارها، پنجره ها، فرش و... می باشد.
 • خدمات خارج از منزل:  خدمات خارجی نظافت منزل در اصفهان به تمامی فعالیت‌هایی که خارج از منزل شماست گفته می‌شود، از جمله شستشوی راه پله ها، ورودی ساختمان، پارکینگ و ...گفته می‌شود.

شما به راحتی می‌توانید از طریق شرکت خدماتی نظافتی اصفهان به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید. علاوه بر خدمات مربوط به نظافت، شما برای دریافت هرگونه خدمات دیگری، می‌توانید از طریق "شرکت نظافتی اصفهان" به بهترین متخصص در هر زمینه متصل شوید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قیمت تمیزکاری و نظافت منزل اصفهان

قیمت نظافت منزل در اصفهان (تعرفه نظافت منزل) برای کارگر نظافت منزل در اصفهان نیز مانند شهرهای دیگر، زیر نظر اتحادیه خدمات نظافتی بوده و نرخ مشخصی دارد، شرکت‌های خدماتی اصفهان ممکن است قیمت‌های متفاوتی را به شما اعلام کنند اما شما با اطلاع از قیمت‌ها باید بدانید که این شرکت خدمات نظافتی منزل در اصفهان، که قیمت بالایی را اعلام می‌کند، قصد سواستفاده از اعتماد شما را دارد. قیمت تمیزکاری منزل اصفهان، برای نظافتچی خانم و آقا یکسان نیست.

اما به طور کلی تخمین قیمت تمیزکاری منزل اصفهان به چند عامل بستگی دارد، که در زیر به شرح آنها می‌پردازیم.

 • انتخاب تمیزکار خانم یا آقا، قیمت نظافت منزل در اصفهان برای تمیزکار خانم بیشتر از آقا است. 
 • تعداد ساعت مورد نیاز برای انجام کار، که معمولا قیمت تمیزکاری اصفهان به صورت ساعتی تعیین می‌شود.
 • میزان نیاز شما به کارهای اضافی

 

میزان اعتبار یک شرکت خدماتی نظافتی اصفهان

یکی از مهم ترین وظایف شرکت خدماتی نظافتی اصفهان در زمان استخدام نیروی تمیزکار منزل اصفهان، بررسی کامل سوابق کاری و میزان رضایت کارفرمایان قبلی از نیروی تمیزکار خانم یا آقا در است و همین مورد می‌تواند نشان دهنده معتبر بودن یک شرکت به شما باشد.

علاوه بر مورد بالا، اهمیت به کیفیت کار نظافتچی، آموزش نحوه برخورد مناسب با کارفرما و پیگیری حسن انجام کار و رضایت شما از نیروی خدماتی، از مهم‌ترین معیارهای شرکت‌های تمیزکاری معتبر است.

 

نحوه دسترسی به شرکت خدماتی نظافتی اصفهان و نیروی تمیزکار 

یکی از مهمترین ارزش آفرینی سامانه‌های آنلاین خدمات نظافت منزل، ایجاد بستری آسان و سریع برای دسترسی به تعداد زیادی از شرکت‌های خدماتی نظافتی معتبر با نیروی تمیزکار ماهر است. اکنون شما به جای صرف زمان و انرژی برای یافتن نیروی تمیزکار منزل در اصفهان به راحتی می‌توانید با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن و پاسخ به سوالات ابتدایی، از 5 متخصص و تمیزکار در اصفهان قیمت پیشنهادی را دریافت کنید و سپس با بررسی نظرات دیگران و امتیازهای نظافتچی، با خیال راحت اقدام به درخواست نیروی نظافت منزل در اصفهان کنید.

 

سوال‌های متداول مشتریان نظافت منزل اصفهان

در اینجا به برخی از سوالاتی که معمولا مشتریان نظافت منزل اصفهان از مجموعه می‌پرسند را جواب داده ایم. حتما مطالعه نمایید تا جواب سوالات خود را در رابطه با شرکت خدماتی نظافتی اصفهان پیدا کنید.

 

 • هزینه رفت و آمد نظافتچی یا تمیزکار اصفهان بر عهده کیست؟

طبیعتا هزینه رفت و آمد نیروهای نظافتچی برعهده خودشان است و مشتری هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت این هزینه ندارد، مگر اینکه ساعت کاری متخصص از ساعت 20 بگذرد، بعد از این زمان هزینه رفت و آمد تمیزکار بر عهده مشتری است.

 

 • نظافت منزل اصفهان توسط خانم  یا نظافتچی آقا 

همانطور که می‌دانید اغلب افراد برای نظافت منزل در اصفهان، تمیزکار خانم اصفهان را برای انجام امور نظافت منزل ترجیح می‌دهند. بر طبق نظر سنجی که از مشتریان ثابت خود انجام دادیم بسیاری از این عزیزان نظم، سرعت، دقت و با سلیقه بودن خانم‌ها را برای انجام امور نظافتی بخش داخلی منزل ملاک قرار دادند. 

تفاوت نظافتچی خانم جوان در اصفهان با نظافتچی آقا در این است که، خانم‌ها کارهای داخل منزل که نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد را بهتر انجام می‌دهند و نظافتچی آقا کارهای سنگین مربوط به خارج از منزل مانند شستشوی دیوار و شیشه‌ها را بهتر می‌تواند انجام دهد. اما در کل انتخاب با شما و نوع خدماتی است که شما از شرکت‌های خدماتی نظافتی اصفهان درخواست دارید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(محتوای پیشنهادی: ترفندهای تمیزکاری منزل)

مزایای استفاده از خدمات نظافت منزل اصفهان ”خدمت از ما" چیست؟

 • پشتیبانی کامل از لحظه ثبت درخواست نظافت تا اطمینان از حسن انجام کار، ما از زمان ثبت در خواست نیروی نظافتچی جهت نظافت منزل اصفهان تا پایان کار همواره در کنار شما خواهیم بود.
 • اعزام نیروی تمیزکار خانم یا تمیز کار آقا در زمان مورد نظر شما در محل.
 • اعزام نیروی خوش برخورد و با پوشش مناسب به خانه و محل کار شما.
 • دریافت قیمت تمیزکاری از 5 متخصص اصفهانی، پیش از ثبت نهایی سفارش خود.
 • امکان ثبت سفارش همه روزه (حتی روزهای تعطیل) و در 24 ساعته شبانه روز.

خدمات نظافت منزل اصفهان با "شرکت نظافتی پارسا"

شما می‌توانید به راحتی درخواست خود را در سایت و یا اپلیکشین "خدمت از ما" ثبت نمایید. بعد از ثبت درخواست، 5 شرکت‌ خدماتی نظافتی اصفهان حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت نظافت منزل اصفهان پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند.

بعد از دریافت قیمت پیشنهادی نظافت منزل اصفهان در "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید به پروفایل هر یک از شرکت‌ها مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت هر یک از آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی بهترین تصمیم را برای درخواست نظافتچی خانم یا آقا برای نظافت منزل اصفهان خود ثبت نمایید.

مواردی که در مورد نظافت منزل اصفهان مورد استقبال است:

 • تمیزکار اصفهان
 • نظافت منزل اصفهان
 • تمیزکار خانم اصفهان
 • شرکت خدماتی اصفهان
 • تمیزکاری منزل اصفهان
 • شرکت نظافتی اصفهان
 • نظافت منزل در اصفهان
 • شرکت خدماتی در اصفهان
 • دیوار اصفهان نظافت منزل
 • قیمت تمیزکاری منزل اصفهان
 • شرکت تمیزکاری منزل اصفهان
 • خدمات تمیز کاری منزل اصفهان
 • قیمت نظافت منزل در اصفهان
 • نظافت منزل توسط خانم اصفهان
 • شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان
 • شرکت خدماتی نظافتی اصفهان

حالا که با نحوه دسترسی به تمیزکار و شرکت خدماتی نظافتی اصفهان آشنا شدید، لازم است بدانید که شما علاوه بر دریافت قیمت تمیزکاری منزل اصفهان، می‌توانید برای دسترسی به هزینه و متخصص هر گونه خدمات دیگر در هر حوزه ای، از صفحه "شرکت نظافتی اصفهان" کمک بگیرید. 

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان با مدیریت خانم گیاه چیان و مهندس صدیقی با بیش از 20 سال سابقه

09130900804-09130900803-03132647796

شرکت بزرگمهر اصفهان   شرکت خانم گیاه چیان   شرکت مهندس گیاه چیان اصفهان

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت نظافتی اصفهان

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا در شهر اصفهان خدمات زیر را به شما کارفرمایان محترم تقدیم می کند

 • اعزام نیروی تمیزکاری جهت نظافت منزل و راه پله و پارکینگ و دیوار شویی و آشپزخانه
 • نیروی پذیرایی مجالس
 • نیروی متخصص با دستگاه جهت مبل شویی انواع مبل
 • نیروی متخصص جهت تمیز کردن موکت و موکت شویی در محل با دستگاه و خشک کن
 • نیروی متخصص با دستگاه پولیش جهت شستشو سرامیک
 • نیروی مراقبت از سالمند در منزل و بیمارستان
 • نیروی متخصص ساب انواع سنگ و کفسابی

جهت ثبت سفارش از طریق واتس آپ به شماره های زیر پیام دهید

09130900804-09130900803

😊 نوروز سال 1401 را به شما همشریان اصفهانی تبریک عرض می کنم

خانه تکانی سال 1401

قبل از اعزام نیرو وسایل مورد نیاز از قبیل مواد شوینده و ابزار الات تنظیف را تهیه کنید

مواد شوینده شامل : تاید دستی و اسپری دامستوس و اسپری مخصوص شیر الات و اسپری شیشه پاک کن و مایع سفید کننده  و محلول جرم زدا می باشد.

ابزار آلات شامل تی ماکارونی تخت نخی و جارو دسته بلند و تشت و سطل و تی تیغه ای پلاستیکی و دستمال تنظیف و کاردک و تیغ کاردکی و اسکاچ و برس پلاستیکی و چهار پایه می باشد

حداقل ورودی برای هر نفر 8 ساعت می باشد

کار کمتر از 8 ساعت هزینه 8 ساعت را دارد که بان اصلاحا ورودی می گویند

هزینه جا به جایی وسایل و قالی شویی و موکت شویی و مبل شویی جداگانه محسوب می شود که باید به صورت توافقی با کارگر توافق کرد.

قبل از تسویه حساب کار را چک کنید و کار را تحویل بگیرید

خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

نظافت منزل در ۳ کلاس متفاوت توسط نظافتچی خانم و اقا

خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم) توسط شرکت خدماتی و نظافتی پارسا

09130900804-09130900803

03132647796-32649103-32651614

مدیریت خانم گیاه چیان و مهندس صدیقی

هر آنچه برای نظافت و پذیرایی نیاز دارید.

در این روز های پر مشغله پیدا کردن فردی مطمین و حرفه ای برای تمیزکاری و نظافت ساختمان و شرکت و ارگان امری بسیار مهم شده است.

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا مجموعه ای از نیروهای متخصص در انجام نظافتکاری را برای شما جمع اوری کرده است تا شما بتوانید با انتخاب یک نیروی ماهر به هدف خود برسید .

کارهایی مثل دیوار شویی و مبل شویی و گردگیری و پذیرایی و نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل و موکت شویی و پولیش سرامیک با دستگاه و خشک کن

در اسرع وقت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

ایام عید با خانه تکانی ها تمیزی را به خود هدیه کنید.

یکی از مهم ترین اهداف شرکت خدماتی و نظافتی پارسا ایجاد بستری اسان  با کاربردی بهتر برای شما مشتریان است.

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا تنها در شهر اصفهان فعالیت دارد و تمرکز ما برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به همشهریان اصفهانی است.

در حال حاظر نرم افزار های گوناگونی هستند که خدمات مختلفی می دهند که هویت افراد در چنین نرم افزار هایی معلوم نیست و متاسفانه با استقبال هم روبرو شد ولی تمرکز ما تنها بر روی بخش خدمات نظافت ساختمان است.

چه کار هایی قبل از اعزام تمیزکار باید انجام داد

وسایل مورد نیاز شوینده و ابزار ها را اماده کنید.

تی و جارو و سطل و پلاستیک زباله و دستکش و دستمال تنظیف و نانو و تی نخی و کاردک

مواد شوینده جرم گیر برند من یا جوهر نمک مایع دستشویی و تاید و اسپری شیشه پاک کن و اسپری مخصوص شیر الات

حداقل ساعت برای کار نظافت چهار ساعت و برای اسباب کشی سه ساعت می باشد 

میزان ساعت ورودی در ماه اسفند هر سال به هشت ساعت خواهد رسید.

همیشه قبل از تسویه حساب با نیرو کار را چک کنید و تحویل بگیرید تسویه حساب یعنی تحویل گرفتن کار 

همیشه در هنگام کار کردن نیرو تمیزکار نکات لازم را به نیرو متذکر شوید زیرا تمیزکاری یک کار سلیقه ای می باشد.

 

شرکت نظافت منزل اصفهان

شرکت نظافت منزل اصفهان

شرکت نظافت منزل اصفهان : اعزام نیروی کار جهت تمیز کردن راه پله و پارکینگ و گردگیری خانه و آشپزخانه و توالت و حمام

مبل شویی با دستگاه و موکت شویی با بهترین روش و بهترین مواد سنگ سابی انواع سنگ و پولیش انواع سرامیک 

آقا و خانم جهت پذیرایی و نظافت و مراقبت از سالمند در منزل و بیمارستان

شرکت نظافتی و خدماتی پارسا 

شماره تماس : 03132651614-03132649103-03132647796

09130900804-09130900803

بامدیریت خانم گیاه چیان و مهندس صدیقی

شرکت نظافت منزل اصفهان

وسایل مورد نیاز جهت تمیز کاری ( تی و جارو و مواد شوینده از قبیل جرم گیر و محلول سفید کننده اسپری شیر الات و شیشه شوی و تشت کوچک و سطل و تاید و دستمال و پلا ستیک زباله و غیره )

حداقل ورودی هر نفر برای تمیزکاری چهار ساعت و برای جابه جایی وسایل سه ساعت می باشد.

کار به صورت ساعتی و کنتراتی پروژه ای

 

وب سایت های رسمی شرکت : www.niroosearch.ir

www.parsajob.ir

www.شرکت-نظافتی-اصفهان.com

بهترین زمان برای رزرو نیرو یک روز قبل ازا عزام می باشد

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان:

با اطلاع تمامی شهروندان عزیز می رساند سایت های رسمی شرکت پارسا به شرح زیر میباشد:

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

http://www.parsajob.ir/

http://xn-----ctdbanc6c0ar2a3ie6djo86nhs.com/

http://niroosearch.ir/

 همچنین شماره تماس شرکت پارسا با مدیریت خانم گیاه چیان و مهندس صدیقی

09130900804-09130900803

031-32647796

32651614

32649103

شرکت پارسا ارایه کننده خدمات نظافت مبل شویی و موکت شویی با دستگاه شستشو و وکیوم

سنگ سابی و کف سابی و پولیش سرامیک و سنگ

نیروی آقا و خانم جهت تمیزکاری راه پله و پارکینگ و منزل و تمیز کردن توالت و حمام و اشپزخانه و منزل و گرد گیری جزیی و کلی

پذیرایی مجالس شادی و عزا

مراقبت از سالمند در منزل به صورت شیفتی و شبانه روزی

ساعت کاری دفتر جهت ویزیت حضوری همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 8 صبح لغایت 15 بعد از ظهر

پنج شنبه ها تا ساعت 12

ساعت جوابگویی تلفنی جهت رزرو نیرو تمیزکاری همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 9 شب

توجه کنید قبل از اعزام نیرو حتما اسباب و وسایل تمیزکاری را تهیه کنید.

کارفرمای عزیز جهت تمیزکاری منزل وسایل مورد نیاز از قبیل ( تی و جارو و تی تیغه ای و دستمال و دستمال تنظیف و تاید و وایتکس و جوهر نمک جهت جرم گیری توالت و تشت و سرکه سفید جهت دیوار شویی و کاردک و تیغ کاردکی جهت تراشیدن جرم و رنگ های کف و محلول شیشه پاک کن و محلول شستشوی شیر الات و پلاستیک زباله و چهار پایه و جارو برقی و دستکش را حتما تهیه کنید )

نبود وسایل مورد نیاز در هنگام اجرای تمیزکاری باعث کند پیش رفتن کار و نبود رضایت کافی از نحوه تمیزکاری خواهد شد.

کارفرمای محترم پس قبل از گرفتن تمیزکار و نظافتچی حتما برنامه ریزی کنید که چه کارهایی باید انجام شود و چه وسایلی مورد نیاز است.

بهترین زمان جهت رزرو نیرو چند روز قبل ازا عزام نیرو می باشد.

حداقل زمان اعزام نیرو با توجه به ترافیک شهر و نوع مسیر می تواند از یک ساعت تا چند ساعت متغیر باشد پس همیشه سعی کنید در زمان بندی و درخواست نیرو دقت کنید.

چنانچه از نیرو راضی بودید می توانید با هماهنگی با شرکت برای دفعات بعد هم همان نیرو را رزرو کنید و در صورت نارضایتی برای دفعات بعد به شرکت بیان کنید تا نیروی قبلی را هماهنگ نکند.

از گرفتن شماره تماس نیرو و هماهنگی جهت تمیزکاری بدون نظارت شرکت جدا خود داری کنید.

توجه کنید که نیروهای تمیزکاری نیروهای  موقت محسوب می شوند و ممکن است برای نوبت های بعدی با شرکت تسویه حساب کرده باشند و جزو نیروهای شرکت دیگر محسوب نشوند پس همیشه در کار ها شرکت را در جریان بگذارید.

 

 

استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا واقع در اصفهان با پروانه کسب رسمی ۲۲۲۶ زیر نظر اتحادیه جهت تکمیل پرسنل کاری خود از افراد متعهد دعوت به همکاری می نماید.

ردیف عنوان شغلی شریط و مدارک مورد نیاز:
۱ مراقبت از سالمند به صورت ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته روزانه و شبانه با اسکان و بدون اسکان ۱- حداکثر سن ۴۵ سال۲- نداشتن سو پیشینه و سابقه کیفری۳-داشتن شناسنامه و کارت ملی و کپی از تمامی صفحات ترجیحا کارت ملی هوشمند۴- اصل یکی از قبوض منزل به نام شخص یا خانواده درجه یک شخص و یا اصل برگه اجاره نامه و کپی ان۵- یک قطعه عکس ۳*۴
۲

تمیزکار خانم و آقا جوان

توجه کنید شرط همکاری جوان بودن نیرو می باشد. از پذیرش همکاری بانیروی های فاقد توانمندی جسمی و سن بالا معذوریم.

ساعات مراجعه حضوری همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب روز های پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ ظهر

نمایش اطلاعات تماس آدرس : اصفهان - خیابان بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای هشت بهشت غربی جنب بانک مسکن ساختمان فدک طبقه همکف واحد 9 تلفن : 09130900804 (تلگرام), 09130900803, 03132647796, 03132649103, 03132647796

شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا

شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا

شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان

نظافت اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

با شماره پروانه کسب 2226 مورد تایید اتحادیه خدمات نظافتی

آدرس جدید
دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

آموزش شستشوی مبل چرم

آموزش شستشوی مبل چرم

راه های مختلفی برای شستشوی مبل چرم در اینترنت بیان شده است که البته اکثر این راه ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

به عنوان مثال برای شتشوی مبل چرم به صورت دستی به هیچ وجه از مواد سفیده کننده و اسیدی نباید استفاده کنید مانند پودر صابون و تاید و غیره

حتی ما توصیه می کنیم از شامپو فرش هم استفاده نکنید زیرا میزان ترکیب شدن ان با اب و همچنین مارک ان در شستشوی مبل بسیار اهمیت دارد.

برای مبل چرم به هیچ وجه از اب زیاد استفاده نکنید.

یک دستمال خشک و به همراه مقداری الکل سفید برای شستشوی مبل چرم استفاده کنید چنانچه لکه ها قدیمی بودند  و الکل سفید به تنهایی نتواند خواسته شما را براورده کند می توانید به الکل مقداری نمک هم اضافه کنید. و دوباره امتحان کنید.

به هیچ وجه از الکل های صنعتی زرد استفاده نکنید زیرا این نوع الکل ها خود دارای رنگ زرد می باشند و باعث زرد شدن چرم می شوند. همچنین الکل های سفید رقیق شده برای این کار نیز قدرت ندارند و باید از الکل های با درجه خلوص بالا مثلا 90 درصد و بیشتر استفاده شود.

قیمت الکل سفید هر لیتر حدودا 20.000 تومان می باشد و حدودا  6 برابر الکل های معمولی زرد صنعتی قیمت دارند.

توصیه ما این است چون مبل چرم دارای سطح می باشد و با مبل پارچه ای بسیار متفاوت است از اسفنج های نانو استفاده کنید اسفنج های نانو قدرت پاک کنندگی زیاد تری نسبت به اسفنج های معمولی دارند و حتی می توانند به اسانی لکه های خودکار و جوهر را پاک کنند.

 

همیشه توجه کنید که مبل های چرم باید مقداری چرب باشند تا خشک نشوند در صورت خشک شدن شروع به تکه تکه شدن می کنند.

برای این کار شما می توانید مقداری روغن کرچک را با اب مخلوط کنید و بر روی سطح ان بمالید این کار باعث افزایش عمر چرم می شود همچنین روغن کرچک یک ماده 100 درصد طبیعی است که قدرت ضد عفونی کننده بالایی دارد و حتی برای پوست و بدن انسان و نوزادان بسیار خوب است و مانع از رشد میکروب ها و بیماری ها در منزل می شود.

همچنین اسپرهای فوم که معمولا ساخت کشور های ترکیه و چین هستند برای تمیز کردن مبل های چرم بسیار خوب می باشند متاسفانه محصولات داخلی که برای این منظور ساخته شده اند به هیچ وجه کیفیت لازم و قدرت پاک کنندگی بالایی ندارند و توصیه نمی کنیم در این رابطه از محصولات ساخت داخل استفاده کنید.

چنانچه مبل چرم شما بسیار کثیف بود و حتی با الکل و اسفنج نانو نتوانستید لکه های جوهر و غیره را بر طرف کنید مجبور هستید به ناچار از ژل های لکه بر استفاده کنید.

معمولا دو مارک ( لکه بر مبل یا فرش پاکر ) و یا ( ژل لکه بر فرش یا مبل نانو اویسا که به تازگی با نام ژل لکه بر تاج شناخته می شود ) استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید فقط بر روی لکه از این مواد استفاده کنید و سریعا ان را با دستگاه وکیوم کنید و یا با پارچه خشک کاملا تمیز کنید.

پولیش و شستشوی انواع کف (انواع سنگ و سرامیک) در اصفهان

پولیش و شستشوی انواع کف (انواع سنگ و سرامیک) در اصفهان

در این مطلب قصد داریم شما را با چگونگی شستشو یا همان پولیش دادن انواع کف ( سرامیک یا سنگ) آشنا کنیم.

شرکت پارسا اصفهان از جمله شرکت هایی می باشد که پولیش انواع کف را با مواد استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت انجام می دهد. تمامی مواد آکبند هستند و جلو چشم مشتری باز می شوند.

ولی چه تفاوتی بین مواد اکبند و استاندارد و غیر استاندارد و فله ای برای این کار وجود دارد؟

1- موادی که برای پولیش و شستشوی کف منزل شما استفاده می شود در درجه اول باید غیر اسیدی باشند.

زیرا مواد اسیدی برای سلامتی افراد و همچنین سنگ و سرامیک و دوغاب سرامیک ضرر دارد همچنین چون کف منزل شما در تماس مستقیم با فرش یا موکت و حتی کف پای شما قرار دارد حتما باید از مواد غیر اسیدی برای شستشو استفاده گردد.

بدین منظور پیشنهاد استفاده کردن از مواد غیر اسیدی می باشد.

مانند محلول اسکرابر بوژنه  و یا محلول کف شوی غیر اسیدی رافونه

 

2-موادی که برای شستشوی کف منزل استفاده می شوند باید کمتر کف کنند زیرا کف بیشتر نشانه شستشوی بهتر نیست و کمترین میزان جرم را بر روی سطوح ایجاد کنند و سطح جسم را لیز نکنند.

3- طبیعی است که مواد غیر اسیدی قدرت کمتری نسبت به مواد اسیدی( مثل جوهر نمک) در تمیز کردن سطوح و برداشتن جرم دارند ولی باید به این نکته توجه کرد که هنگامی که با دستگاه اسکرابر(پولیشر) بر روی سطح را پولیش می دهیم سرعت و قدرت فرچه دستگاه اسکرابر باعث می شود لکه ها و کثیفی ها و جرم از روی سطوح به خوبی پاک شود بدون اینکه اسیبی به دوغاب یا سطح سنگ یا سرامیک برسد.

همچنین اگر کف منزل شما سنگ هایی مثل مرمر و غیره باشد بعد از پولیش بسیار نرم و براق می شوند. و طول عمر سنگ و جلا و زیبایی سنگ نیز افزایش می یابد.

متاسفانه اکثر افراد فکر می کنند پولیش دادن سنگ همان سنگ سابی می باشد.

ولی باید توجه کنید که پولیش دادن با سنگ سابی بسیار متفاوت است.

زیرا در پولیش دادن هیچ گونه اسیبی به سنگ یا سرامیک  نمی رسد و تنها لایه چرب و کثیفی ها توسط فرچه پلاستیکی  و مواد غیر اسیدی پاک می شوند.

ولی در سنگ سابی یک لایه از سنگ برداشته می شود و طبیعتا می تواند آسیب هایی به سنگ برساند.

دستگاه پولیشر با دستگاه سنگ سابی و سیستم کار هر یک کاملا با هم متفاوت است.

اگرسنگ های کف منزل یا پارکینگ شما کمی کدر و کثیف است در قدم اول ان را پولیش دهید در صورت عدم دست یابی به خواسته خود  ان گاه اقدام به سنگ سابی کنید.

در اصل سنگ سابی را گزینه اخر انتخاب خود قرار دهید و در گام نخست با پولیش دادن را امتحان کنید.

 شرکت پارسا اصفهان کف منزل شما را با دستگاه پولیشر عیسی 450D که یک دستگاه قدرتمند و سرعتی می باشد به اسانی انواع کف را پولیش می دهد همچنین تمامی مواد توسط جارو وکیوم شده و سطح کاملا خشک می شود.

استفاده کردن ازدستگاه پولیشر دستی نیازمند فردی با تجربه است زیرا وزن دستگاه های پولیشر با مخزن پر حدود 40 تا 60 کیلوگرم می باشد و اپراتور به خوبی باید بتواند دستگاه را هدایت کند تا تمامی سطح را به خوبی پولیش دهد.

 اگر شما به فکر این افتاده اید که کف منزل خود را شستشو دهید فقط به این نکته توجه کنید که هرگز از مواد اسیدی مثل ( جوهر نمک و انواع سفید کننده ( مثل وایتکس و دامستوس و یا پودر دستی و ماشینی لباسشویی و سرکه و غیره)  استفاده نکنید.

تنها از مواد غیر اسیدی استفاده کنید همچنین از مواد غیر اسیدی می توان برای شستشوی کاغذ دیواری ( بدون اسیب دیدن به کاغذ دیواری و رنگ پس دادن) استفاده کرد.

پس از پولیش دادن سنگ و سرامیک و خشک شدن سطح چنانچه براق بودن و ضد آب شدن سطح برای شما زیاد اهمیت داشته باشد می توانید با استفاده از انواع واکس مخصوص سنگ و سرامیک ان را براق تر کنید. اما باید توجه داشته باشید که واکس سرامیک و سنگ بسیار گران قیمت می باشد و با یک سرچی در اینترنت به قیمت این نوع محصولات پی خواهید برد.

اما به عقیده اکثر مشتریان تنها استفاده از مواد غیر اسیدی برای پولیش کافی بوده و نیاز اکثریت مشتریان را بر طرف کرده است بدون انکه نیازی به واکس سرامیک و سنگ باشد.

نظافت و دیوارشویی اصفهان

نظافت و دیوارشویی اصفهان

نظافت و دیوارشویی ایام عید را به ما بسپارید.

وسایل مورد نیاز:

دستمال تمیز - تشت - جارو فرچه پلاستیکی دسته بلند - تی - مقداری سرکه سفید و محلول شستشو-

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

آموزش لکه زدایی از فرش و موکت با مواد طبیعی

آموزش لکه زدایی از فرش و موکت با مواد طبیعی

 همزمان با فرا رسیدن سال نو و امر خطیر خانه تکانی یکی از وسایل منزل که همه می‌خواهند آراسته و مرتب باشد فرش‌های خانه است، شما می‌توانید با استفاده از محلول‌های خانگی انواع لکه‌ها را از روی فرش‌ها پاک کرده و به این ترتیب خانه را مهیای پذیرایی از مهمان‌ها کنید.
 
فرش به دلیل دارا بودن سطح وسیع اغلب دچار آلودگی می‌شود و نیازمند مراقبت و رسیدگی است تا زیبایی خود را حفظ کرده دچار آسیب نشود، اما اگر به دلایل مختلف فرش خانه شما دچار لکه و کثیفی شد به سادگی با این مواد بسته به نوع لکه آن را پاک کنید.
 
لکه قهوه و چای؛ یکی از اصلی‌ترین دلایل آلودگی فرش‌ها بوده و می‌توانید با ریختن مقداری ماء الشعیر برروی سطح لکه به سادگی اثر چای و قهوه را از روی آن پاک کنید. ممکن است تا پاک شدن کامل لکه مجبور شوید چندین بار ریختن ماء اشعیر و کشیدن دستمال مرطوب بر روی فرش این کار را انجام دهید، اما از نتیجه شگفت زده می‌شوید.
 
لکه‌های قدیمی و سمج؛ این لکه‌ها به سختی پاک می‌شوند و هرچه از زمان تشکیل آن‌ها بگذرد سخت‌تر پاک می‌شوند، برای تمییز کردن و لکه زدایی از فرش و کفپوش می‌توانید از مقداری محلول آمونیاک استفاده کنید و با ریختن آن بر سطح موضع و اجازه دادن برای خشک شدن و پاک کردن توسط اسفنج مرطوب و دوباره شستشو با آمونیاک لکه‌ها را به طور کامل از بین ببرید.
 
محلول باورنکردنی برای پاک کردن اکثر لکه‌ها؛ استفاده از محلول سرکه و نمک سفید یا سرکه و پودر ذرت برای پاک کردن بسیاری از لکه‌ها معجزه می‌کند و بدون آسیب به بافت فرش یا کفپوش لکه را از بین می‌برد. برای از بین بردن بوی سرکه از فرش می‌توانید چندین بار با دستمال نم دار سطح را پاک کنید یا فرش را در مجاورت نور خورشید قرار دهید تا بو کاملاً از بین برود.
 
رنگ نقاشی کودکان، آبمیوه و لکه سبزیجات؛ هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما می‌توانید تنها با ترکیب سرکه سفید و مقداری آب و صرف وقت و حوصله این لکه‌ها را پاک کنید مشروط براینکه نگذارید لکه‌ها کهنه شود و به محض ایجاد لکه آن را پاک کنید.
 
لکه جوهر و روغن روی فرش؛ گریه نکنید و نگران نباشید تنها مقداری شیر روی سطح بریزید و اجازه ندهید لکه جوهر و شیر بیشتر پخش شود به سادگی پس از چند ساعت جوهر و روغن جذب شیر شده و می‌توانید با تکرار این کار به تدریج لک جوهر را از بین ببرید، همچنین از ترکیب شیر و آرد ذرت هم می‌توانید برای پاک کردن روغن استفاده کنید، زیرا آرد ذرت چربی را به خود جذب می‌کند.
 
لکه‌های وسیع و پهناور؛ این لکه‌ها را نیز می‌توانید با استفاده از ریختن پودر بوراکس بر روی موضع و پس از صرف مدتی جارو کشیدن کامل فرش از بین ببرید. بوراکس همچنین دارای خاصیت تمییز کنندگی و جلا دهندگی به سطوح است و می‌تواند بافت‌های به هم چسبیده فرش را باز کند و آن را مانند روزهای اول نو و تازه کند.
 
لکه رنگ مو، لاک ناخن و سایر محصولات آرایشی؛ این لکه‌ها بسیار سمج هستند و باید با استفاده از محلول رنگ بردار آن‌ها را پاک کنید تا اثر آن بر روی فرش باقی نماند.
 
لکه آدامس و سقز؛ این لکه‌ها یک کابوس ترسناک برای فرش و کفپوش است، اما با قرار دادن مقداری یخ برروی آدامس می‌توانید آن را نرم کنید و بعد با احتیاط با استفاده چاقو آدامس و هر شی چسبناک را از روی فرش و کفپوش جدا کنید.
 
لکه‌های جامد و سخت که به فرش چسبیده اند؛ همیشه استفاده از دستمال و اسفنج برای پاک کردن لکه‌ها کارساز نیست و برخی اوقات می‌توانید از یک مسواک نرم به همراه ترکیب سرکه و آب برای پاک کردن لکه‌ها استفاده کنید وبه راحتی حتی لکه‌های خمیری و جامد را از بین ببرید.
 
برای پاک کردن کامل یک فرش هم می‌توانید در کنار استفاده از پودر و انواع شامپو فرش‌ها از ترکیب آب و سرکه سفید یا آب و آمونیاک و همچنین آب و مایع مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 
شستشوی فرش و کفپوش باید با ملایمت و آرامی انجام شود تا به الیاف آن آسیب نرسد، همچنین در صورت وجود پارگی و یا لکه قبل از شستشو این مشکل را برطرف کنید و سپس فرش را بشویید.
 
خشک کردن فرش در محیطی باید باشد که تهویه و جریان کامل هوا وجود داشته باشد تا فرش کاملا خشک شود، همچین وجود سطوح ناهموار هنگام خشک کردن فرش می‌تواند باعث ایجاد چروک برروی آن و آسیب به بافت این وسیله شود؛ و حتماً قبل از امتحان تمامی روش‌های بالا برای شستشو و لکه گیری از فرش و کفپوش ابتدا ماده پاک کننده را برروی سطح کوچکی امتحان کرده و پس از اطمینان از خراب نشدن پارچه به طور کامل استفاده کنید.
 
در صورت وجود حساسیت‌های تنفسی از انجام لکه گیری تا حد امکان خودداری کنید و یا در محیط باز و در حضور دیگران و در شرایط امن این کار را با ماسک و دستکش ایمنی انجام دهید.

گاواژ چیست؟

گاواژ چیست؟

نواحی آسیب پذیر بیمار بستری شده را بشناسید.

آشنایی با روش تغذیه از راه لوله ، موارد منع مصرف، نحوه گذاشتن و خارج کردن لوله

استراحت مطلق روده ها موجب آتروفی پیش رونده و تخریب مخاط روده ها می شود. این اثر که پس از چند روز استراحت روده ای ظاهر می شود. با استفاده از تغذیه پارنترال (وریدی)
قابل پیشگیری نیست مواد غذایی داخل لومن روده بر روی مرفولوژی مخاط روده تأثیرگذار است و برآمدگی های انگشتانه ای(پرزهای روده ای) سطح روده را برای جذب مواد غذایی
افزایش می دهند بنابراین وقتی که مصرف غذا از طریق خوراکی یک تا سه روز در حد کفایت نباشد تغذیه با استفاده از لوله روده ای در صورتی که منع استفاده نداشته باشد تجویز میگردد.

موارد منع مصرف
در بیماران مبتلا به شوک با منشأ گردش خون ایسکمی روده
-انسداد کامل مکانیکی روده یا ایلئوس تغذیه روده ای در هر
اندازه ای منع مصرف دارد همچنین در بیماران با شرایط زیر تغذیه ا ثر روده ای توتال توصیه نمی گردد. انسداد مکانیکی نسبی روده -
اسهال شدید یا غیر قابل کنترل- پانکراتیت و فیستولهای روده ای
۵٠٠ درناژ روزانه ) اما در این گروه از cc جلدی بزرگ(با بیش از
بیماران می توان حمایت روده ای نسبی را تجویز نمود . درمورد
پانکراتیت تغذیه روده ای وارد ژژنوم می شود.
Gasterostomy table,N.G هدف از دادن تغذیه با
-تغذیه مناسب جهت بیمارانی که بلغ ندارند.
-تغذیه مناسب جهت بیماران بی هوش و نیمه بی هوش
-بیمارانی که از راه دهان کالری کافی دریافت نمی کنند.
بررسی بیمار از نظر :
-اختلال در بلع
-کاهش سطح هوشیاری
-صدمات به گردن و سر وصورت و جراحی ها
-توجه به آلرژنها و دستور تغذیه مبنی بر نوع مقدار، تعداد ودفعات تغذیه
-مشاهده و معاینه شکم از نظر تندرنس و نفخ شکم

NG Tube گذاشتن لوله بینی-معدی
 1- دستور پزشک مبنی بر گذاشتن لوله بینی معده ای را کنترل کنید.
2- روش اجرای کار را برای بیمار شرح دهید.
3- وسایل را آماده و بچینید.
4- شکم بیمار را بررسی کنید.
5- دستهای خود را بشویید و دستکش یکبار مصرف به دست کنید.
6- به بیمار کمک کنید تا در حالت نشسته قرار گیرد و اگر نمی تواند، در زاویه 45
درجه قرار گیرد سپس روی سینه او را با حوله یا پد یکبار مصرف بپوشانید .
7-رسپور مخصوص استفراغ و دستمال کاغذی را در دسترس بگذارید.
8- برای اینکه ببینید سوراخهای بینی باز هستند، از بیمار بخواهید که یکی از
سوراخهای بینی را با دست ببندد و به طور عادی از سوراخ دیگر نفس بکشد. این کار را
برای سمت مقابل تکرار کنید. از سوراخی استفاده کنید که عبور هوا از آن آسان تر
است .
9-طول لو له ای را که باید وارد کنید اندازه بگیرید.
برای این کار نوک لوله را دقیقاً کنار سوراخ بینی بیمار قرار داده آن را تا نوک نرمه
گوش و سپس از آنجا تا زائده گزیفوئید استخوان جناق سینه امتداد دهید و با یک تکه
چسب روی لوله علامت بگذاریید.

10- نوک لوله را با ماده لغزاننده (ژل) آغشته کنید.
2 تا 5 سانتی متر) در سوراخ بینی و حلق ماده بی حس کنندة موضعی / (حداقل 5
اسپری کنید و یا از بیمار بخواهید به مدت چند دقیقه یک تکه یخ را در دهان گذاشته
نگه دارد.
11- از بیمار بخواهید سرش را به سمت چپ بگرداند و لوله را در حالی که به سمت
پایین و عقب هول می دهید از سوراخ بینی عبور دهید . ممکن است بیمار هنگام
رسیدن لوله به حلق حالت تهوع داشته باشد.
12- به بیمار بگویید سرخود را بالا و یا در وضعیت طبیعی غذا خوردن قراردهد . او را
تشویق کنید (مکرراً عمل بلع را انجام دهد)  هنگامی که بیمار عمل بلع را انجام می دهد لوله را در جهت پایین وعقب هدایت کنید.

جهت مشاهده فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.aparat.com/v/LHTJZ

هنگامی که بیمار می خواهد نفس بکشد، کار را متوقف کنید. اگر
بیمار عق می زند یا سرفه می کند با استفاده از آبسلانگ و چراغ قوه محل لوله را
بررسی کنید. تا موقعی که به علامت روی لوله برسید لوله را به جلو هدایت کنید . این
کار را به زور انجام ندهید. اگر با مقاومت روبرو شدید، لوله را بچرخانید.
13- درهنگام اجرای کار در صورت ایجاد علائم دسترس تنفس مانند نفس نفس زدن،
سرفه، سیانوز و عدم توانایی صحبت کردن و یا تولید صدا، کار را متوقف کرده، لوله را
خارج کنید.
14-مشخص کنید آیا لوله داخل معده بیمار است (این روشها برای لوله های با قطر
زیاد مناسب، هستند. اما ممکن است برای لوله های باریک ترمؤثر نباشند)

الف) سرنگ را به انتهای لوله وصل کرده و مقدار کمی از محتویات معده را آسپیره کنید.
و با کاغذ مخصوص PH آن را اندازه گیری کنید.

ب) با زدن هوا به داخل معده صدای آن را از طریق گوشی پزشکی سمع کنید.

ج) یک رادیوگرافی از محل لوله بگیرید(در صورت دستور پزشک)

15-  لوله را با چسب کاغذی در محل بینی بیمار ثابت کنید. دقت کنید لوله در قسمت بینی بیش از حد کشیده نشود:

الف)یک تکه 20 سانتی متری چسب ببرید و 5 سانتی متر انتهای آن را از وسط بطور
طولی ببرید و یا از چسب بسته بندی شده مخصوص لوله نازو گاستریک استفاده کنید.
ب) انتهای بریده نشده چسب را روی تیغه بینی بیمار بگذارید.
ج)انتهای بریده شده چسب را پس از چسباندن به زیرو روی لوله، به روی بینی بچسبانید.

16- طبق دستور پزشک لوله را به دستگاه ساکشن وصل کنید و یا آن را کلمپ کرده و
انتهای آن را بپوشانید.
17- با استفاده از یک بند لاستیکی با چسب و سنجاق قفلی، لوله را به گان یا لباس
بیمار محکم کنید.
18- به بیمار کمک کنید تا در فواصل زمانی منظم اقدامات مربوط به بهداشت دهان را
انجام دهد و یا خودتان این کار را برای او انجام دهید.
19- دستهای خود را بشوئید تمام وسایل را جمع آوری کنید و بیمار را در وضعیت
راحتی قرار دهید.
20 -روش کار، نوع واندازه لوله از نوک لوله تا کنار بینی را در پرونده بیمار ثبت کنید .
همچنین شرحی از محتویات معده و واکنش بیمار را بنویسید.


نکات خاص
برای وارد کردن نازوگاستریک
لوله را از نوک بینی تا پایین لاله گوش و از پایین لاله گوش تا پایین زائده گزیفوئید
استخوان جناق سینه اندازه بگیرید. برای قراردادن لوله در روده کوچک، به این مقدار
20 تا 25 سانتی متراضافه کنید. محل مورد نظر را روی لوله علامت گذاری نمایید.
بیمار را به پهلو قراردهید. معمولاً لوله بینی روده ای را ابتدا در معده قرار می دهند و
صبر می کنند تا بوسیله حرکات دودی، از اسفنگترپیلورعبور کند(ممکن است این کار
تا 24 ساعت وقت بگیرد برای اطمینان از جای گیری لوله در رودة کوچک، وقتی لوله
مایع آس پیره شده را آزمایش PH ، تا قسمت علامت گذاری شده به داخل هدایت شد
کنید. وضعیت لوله را بارادیوگرافی بررسی کنید. بعد از تأئید محل لوله،آن را با چسب
در محل خود ثابت کنید.


 
خارج کردن لوله بینی-معدی
 1-دستور پزشک را مبنی بر خارج کردن لوله بینی معده ای بررسی کنید.
2-روش کار را برای بیمار شرح دهید و به او کمک کنید تا در وضعیت نیمه نشسته
قرار گیرد.
3-دستهای خود را بشوئید و دستکش های تمیز و یکبار مصرف بپوشید.
4- حوله یا پد یکبار مصرف را روی سینه بیمار بیندازید . به بیمار دستمال کاغذی
بدهید.
5- ساکشن را قطع کنید و لوله را از دستگاه ساکشن جدا کنید لوله را ازگان یا لباس
بیمار جدا کرده و با دقت چسب روی بینی بیمار بردارید.
6-سرنگ را وصل کرده و با 10 میلی لیتر محلول نمکی بشوئید و یا با 30 تا 50 سی
سی هوا(اختیاری) لوله را پاک کنید.
7-به بیمار بگویید تنفس عمیقی بکشد و نفس خود را نگه دارد.
8 -لوله را به کمک، انگشت های خود تا کنید تا کلمپ شود، در حالی که بیمار نفس
خود را نگه داشته است سریع و با دقت لوله را خارج کنید.
9- لوله را در کیسه پلاستیکی یکبار مصرف بیندازید، دستکش ها را در آورید، درون
کیسه بگذارید.
10-  مراقبت های دهان را برای بیمار انجام دهید و برای پاک کردن بینی، به او دستمال
کاغذی بدهید.
 11-مقدار مواد تخلیه شده بوسیله لوله نازوگاستریک را اندازه بگیرید، تمام وسایل را
برداشته وطبق روش کار و مرکز درمانی خود آنها را دور بریزید، دستهای خود را
بشوئید.
12- خارج کردن لوله، واکنش بیمار و مقدار ترشحات خارج شده را ثبت نمایید . به
مدت 2 تا 4 ساعت بعد از خارج کردن لوله، بیمار از نظر اتساع معده، تهوع و یا استفراغ
به طور مداوم زیر نظر داشته باشید.
تغذیه بیمار از طریق لوله
جهت تغذیه در ابتدا با یک سرنگ 5سی سی هوا ب ه درون : N G تغذیه بیمار از طریق
لوله تزریق کنید تا انتهای لوله از دیواره معده فاصله بگیرد.
-قبل از شروع تغذیه از قرار گرفتن لوله در معده اطمینان حاصل کنید برای این کار با
سرنگ 50 سی سی محتویات معده را از طریق لوله بیرون بکشید در صورتی که بیرون
آمد لوله در جای خود قرار دارد و سپس آن را به معده برگردانید.
-قبل از تغذیه حجم باقیمانده معده را بررسی کنید. چنانچه حجم باقیمانده از 100 ت ا-
150 سی سی بیشتر بود تغذیه لوله ای را به تأخیر بیندازید و ماده را مجدداً به معده
برگردانید و دو ساعت بعد مجدداً باقیمانده معده را بررسی کنید چنانچه در بررسی دوم
هم حجم باقیمانده بیشتر از 150 سی سی بود پزشک را مطلع کنید.
0 ساعت بعد از آن با گذاشتن بالش، سرو پشت بیمار / -هنگام غذا دادن به بیمار و تا 5
را به اندازه 30 درجه بالا بیاورید(نیمه نشسته)قبل و بعد از هر نوبت تغذیه 50 سی سی آب ساده به داخل لوله بریزید تا ضمن
بازنگه داشتن لوله از رشد باکتریها یا بستن دلمه و مسدود شدن لوله جلوگیری شود.
-هر دو تا سه روز لوله را عوض کنید.
-بهداشت دهان وبینی را رعایت کنید برای این کار گوش پاک کن را با آب مرطوب
کرده و بینی را تمیز نمایید. سپس روغن محلول در آّب را به ناحیه بمالید.
-اگر مخاط دهان یا بینی بیش از حد خشک باشد استفاده از بخور مفید است . در
صورتی که مایل باشید استفاده از یخ و آدامس مفید است و حرکت مکرر نیز به برطرف
شدن ناراحتی کمک می کند.
-بین تغذیه ها لوله را جمع کرده و با نوار محکم شکمی در محل خود ثابت نگه دارید تا
لوله کشیده نشود.


وسایل مورد نیاز:
سوند تغذیه شماره 6 یا 8 فرانسوی
سرنگ 2 سی سی
- ژل محلول در آب
-کاغذ تورنسل آبی و چسب.
لازم است قبل از لوله گذاری، طولی از لوله را که باید وارد GT الف) روش گذاردن
1 به آن cm شود مشخص نمایید. از پل بینی تا زائده گزیفوئید را اندازه بگیرید و
اضافه کنید. نوزاد را به پشت بخوابانید طوری که سرنوزاد در راستای خط وسط بدن
قرارگیرد. طول اندازه گیری شده از لوله را پس از آغشته نمودن به کمی ژل، بطرف
عقب و بالای زبان و به داخل اروفارنگس نوزاد و به آهستگی تا طول از پیش تعیین
شده فرو ببرید و سپس لوله را با چسب برروی صورت او ثابت کنید.
از نوک لاله گوش تا پل بینی و بعد پایین تا زائده گزیفوئید را :NGT ب)روش گذاردن
اندازه بگیرید. نوزاد در پوزیشن خوابیده به پشت و سرکمی در اکست انسیون باشد تا
بینی به طرف بالا برود و لوله اندازه گیری شده را پس از مالیدن کمی ژل از طریق
سوراخ بینی نوزاد به طرف عقب و پایین هدایت کنید. لوله را آهسته تا طول از پیش
تعیین شده فرو برید و بعد با نوار چسب برروی لب بالایی یا بالای پل بینی ثابت
نمایید.
.1cm لوله دهانی: اندازه گیری از پل بینی تا زائده گزیفوئید استرنوم بعلاوه
لوله بینی: اندازه گیری از نوک گوش تا پل بینی و پایین تا زائده استرنوم.

لوله ترانس پیلوریک: از پل بینی تا مچ پا در حالیکه نوزاد به پشت خوابیده و پاها صاف
است.
برای اطمینان از وضعیت لوله، کمی از محتوی معده را آسپیره کنید واز نظر واکنش
اسیدی روی کاغذ تورنسل آبی آزمایش نمایید در نوزادی که به دلایل دیگری
رادیوگرافی دارد، می توان بدین وسیله از قرارگرفتن لوله در معده مطمئن شد.
1-2 میلی متر هوا به داخل لوله می باشد در حالی روش دیگر اطمینان از صحت کار، تزریق
که همزمان بالای معده را با گوشی پزشکی سمع می کنیم. ولی این روش می تواند
گمراه کننده باشد زیرا وقتی نوک لوله در انتهای مری است، صدای حرکت هوا می
تواند شنیده شود. هیچگاه پیش از تأیید موقعیت، از لوله معدی استفاده نکنید.
2)لوله ترانس پیلوریک
در نوزادانی که از رفلاکس معده به مری و یا استفراغ طولانی مدت رنج می برند، شیر
دادن از راه لوله ترانس پیلوریک ممکن است مفید باشد.

آموزش به بیمار و همراهان:

    این روش حداکثر به مدت 6-4 هفته برای تغذیه بیمار مناسب است و در صورت تداوم اختلال بلع، پزشک معالج روش دیگری برای تغذیه بیمار انتخاب خواهد کرد.
    بر حسب جنس این لوله ها، لازم است که با فواصل 2 هفته یا بیشتر، لوله تعویض شود.
    در مدتی که در داخل بیمارستان می باشید مایع گاواژ روزانه در آشپزخانه بیمارستان با نظارت کارشناسان تغذیه و بر اساس آزمایشات بیمار و فرمول کارشناسان تغذیه تهیه می شود.
    در هنگام ترخیص، باید بر اساس آزمایشات و شرایط بیمار با مراجعه به واحد تغذیه و کارشناسان مربوطه فرمول تهیه مایع گاواژ بیمارتان را دریافت نمایید و بر اساس آن روزانه مایع گاواژ را آماده نمایید.
    مایع گاواژ برای 24 ساعت در یخچال قابل نگهداری است و اضافه آن باید دور ریخته شود.
    دقت نمایید که در تهیه سوپ مجاز به استفاده از ادویه جات نیستید.
    با توجه به اینکه تمام گروه های غذایی در مایع گاواژ وجود دارد، از دادن شیر در مدتی که بیمار گاواژ می شود خودداری شود و در دو نوبت نهار و شام به بیمار (به جز بیماران تحت دیالیز و با فسفر خون بالا) ماست داده شود.

روش غذا دادن به بیمار

1- دست خود را بشوئید.

2- سر تخت را بالا بیاورید تا بیمار در وضعیت نشسته یا نیمه نشسته قرار گیرد.

3- برای جلوگیری از ورود مواد غذایی به ریه بیمار، پیش از هر بار تغذیه مطمئن شوید که لوله در معده قرار دارد:

سرنگ را به لوله معده وصل کنید و مقداری از محتویات معده را به داخل سرنگ بکشید و مجدداً آن را به معده تزریق کنید. اگر محتویات معده به داخل سرنگ کشیده نشد ممکن است که لوله داخل معده نباشد و باید توسط پرستار با تجربه بررسی شود.

4- باقیمانده معده را بررسی کنید. در صورتی که بیشتر از 100 سی سی غذا در معده باقی مانده باشد، نشان دهنده تأخیر در تخلیه معده است. مایع کشیده شده را به معده بازگردانید و تغذیه بیمار را در آن جلسه حذف کنید.

5- شروع گاواژ بعد از ناشتا بودن بیمار با آب ساده یا سرم قندی 5 درصد یا آبمیوه طبیعی تازه ترجیحاً آب سیب صاف شده صورت گیرد.

6- بهتر است در شروع گاواژ از حجم 50 سی سی هر 4 ساعت استفاده شود و در صورت تحمل حجم گاواژ هر 4 ساعت 25 سی سی اضافه شود تا به میزان مورد نظر کارشناس تغذیه برسد.

7- اگر در موقع کشیدن مایع معده ترشحات سبز رنگ مشاهده شد به گاواژ دادن بیمار ادامه دهید.

8- ابتدا لوله معده را با فشار انگشتان خود ببندید تا از ورود هوا به معده جلوگیری شود سپس سرنگ را از انتهای لوله جدا کنید و پیستون را از داخل سرنگ خارج کنید.

9- سرنگ را به لوله وصل کرده و لوله را با 30 سی سی آب بشویید.

10- قبل از تمام شدن آب، محلول غذایی ولرم را که کاملاً صاف شده به داخل سرنگ بریزید. در تمام مدت سرنگ باید پر از محلول غذایی باشد. شما با بالا و پائین بردن سرنگ و ایجاد فشار ملایم به جدار لوله می توانید سرعت ورود غذا به معده را کنترل نمایید.

11- مایع گاواژ باید به آرامی و در مدت 10 تا 15 دقیقه تزریق شود.

12- قبل از این که محلول غذایی به طور کامل تمام شود حدود 30 تا 50 سی سی آب ساده را به درون سرنگ بریزید تا لوله شسته شود.

13- شستشوی مرتب لوله قبل و بعد از گاواژ باعث پیشگیری از انسداد لوله می شود.

14- قبل از تمام شدن آب، لوله معده را با فشار انگشتان ببندید و سرنگ را از لوله معده جدا کنید. پیستون را داخل سرنگ قرار دهید و مجدداً سرنگ را به سر لوله وصل کنید تا از ورود هوا به داخل معده جلوگیری شود. سپس بیمار را به مدت 30 دقیقه در همان وضعیت قرار دهید.

نکاتی در خصوص نگهداری از سالمند

نکاتی در خصوص نگهداری از سالمند

نکاتی در خصوص نگهداری از سالمند

فردی که برای مراقبت از سالمند مد نظر است چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
وقتی صحبت از مراقبت از سالمندان به میان می آید، 2 گروه از سالمندان مدنظر قرار می گیرند؛ سالمندانی که توان مراقبت از خود را دارند و سالمندانی که نیازدارند خانواده یا یک پرستار از آنها مراقبت کند. در هر دو حال، اطلاعات و آگاهی سالمند و مراقبان آنها برای حفظ سلامت و ارائه هرچه بهتر خدمات ضروری است اما یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد؛ اینکه اگر قرار است فردی را برای مراقبت از سالمندان استخدام کنیم، آن فرد چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

سالمندان و خودمراقبتی

این روزها در محافل پزشکی بحث خودمراقبتی به بحث داغی تبدیل شده و خاص همه سنین است و فقط طیف سالمند را دربر نمی گیرد. همه انسان ها و در هر سنی باید آموزش ببینند تا از خود مراقبت کنند. برای اینکه در این زمینه به یک نقطه مطلوب برسیم باید اصول کلی سلامت و توصیه های لازم برای سالمندی سالم را بدانیم. سلامت جسم و روان یک شبه به دست نمی آید بلکه حاصل رعایت اصول بهداشتی، تغذیه ای و فعالیتی سالمی است که در طول سال ها برنامه ریزی شده است.

وقتی به سن سالمندی می رسیم باید بتوانیم سلامت را حفظ یا درواقع از خودمان مراقبت کنیم. بسیاری از سالمندان به طور مطلق سالم نیستند و کهولت سن باعث بروز بیماری هایی در آنها می شود و معمولا تعداد زیادی از آنها باید روزانه دارو مصرف کنند و تحت نظر پزشک باشند. بنابراین یک سالمند باید نحوه کنترل بیماری و مراقبت از خود را بداند. البته این بحث خیلی گسترده است.

بیماری های متنوع هستند و نمی توان نحوه مراقبت از هر بیماری را یک به یک توضیح داد ولی به طور خلاصه اگر بخواهیم به بیماری های پوستی در سالمندان بپردازیم، باید به خشکی و نازک شدن پوست اشاره کنیم.

در این مواقع نیاز است یک متخصص پوست مواد نرم کننده برای پوست سالمند تجویز کند یا اگر به دیابت مبتلاست به او آموزش داده شود تا مراقب پاهای خود باشد و هر روز از نظر وجود زخم آن را بررسی کند. (حس عمقی پاها در بیماران مبتلا به دیابت به دلیل درگیری عصبی کاهش پیدا می کند) مورد دیگر سالمندانی اند که دچار اختلال در راه رفتن هستند و احتمال زمین خوردنشان زیاد است.

این افراد بهتر است از عصا استفاده کنند و با احتیاط تر قدم بردارند. عصا مانع زمین خوردن و شکستگی های ناتوان کننده در لگن و ران می شود. این موارد و توصیه های غذایی و فعالیت فیزیک و… گوشه کوچکی از اصول مراقبتی ساده هستند که تقریبا همه سالمندان با کمک پزشک و بالابردن سطح آگاهی خود می توانند آن را رعایت کنند.

سالمندان و دگرمراقبتی

سالمندان ممکن است به اطرافیانشان وابسته باشند و نتوانند کارهای روزمره زندگی مانند لباس شستن، غذاپختن، خرید کردن، حمام رفتن و… را انجام دهند. مراقبان سالمندان به 2 گروه تقسیم می شوند؛ مراقبانی که از خویشان سالمندان هستند و مراقبانی که استخدام می شوند. در ایران بیشتر سالمندان کنار خانواده شان زندگی می کنند و آنها وظیفه نگهداری از سالمند را برعهده دارند و خانواده بدون اینکه پولی دریافت کند کارهای سالمند را انجام می دهد در حالی که در نوع دوم فرد دیگری با دریافت مبلغ این وظیفه را برعهده می گیرد.

سالمندانی که به مراقب نیاز دارند قطعا به دلیل وجود مشکلی مانند زمین گیر بود، بیماری یا کهولت سن و فرتوتی قادر به مراقبت از خود نیستند. بنابراین مراقبان باید اصول نگهداری از سالمند را با توجه به نوع بیماری و وضعیتش آموزش ببینند. مثلا اگر سالمندی فقط باید روی تحت بماند حتما لازم است راه های جلوگیری از زخم بستر را بدانند و بیمار را مدام جابجا کنند یا نواحی در معرض فشار را ماساژ دهند تا خون بیشتری در آن جریان یابد.

سالمندی که دچار دمانس یا زوال عقل است به مراقبی صبور، باحوصله و بااخلاق نیاز دارد. یکی از اولین علامت بیماران مبتلا به دمانس فراموشی از موضوع و پرسیدن سوال های مکرر است. مراقب سالمند باید برای توضیح هر موضوعی اطلاعات بیشتری در اختیار او قرار دهد. مثلا اگر می خواهیم بگوییم رییس جمهور ایران به خارج از کشور سفرکرده حتما باید بگوییم رییس جمهور فردی است که مسئولیت اداره کشور را برعهده دارد و او رفته تا این کار را انجم دهد. یعنی موضوع هایی که افراد سالم با یک اشاره کوتاه متوجه می شوند در سالمندان به توضیحات تکمیلی نیاز دارد.

همچنین بیماران مبتلا به دمانس بی قرار هستند و باید به بی قراری آنها توجه و سعی کرد تا آرامش را به آنها برگرداند. گاهی دیده می شود مبتلایان به دمانس را محدود می کنند مثلا در یک اتاق نگه می دارند یا به تخت می بندند. البته باید مراقب بود تا سالمند مبتلا به دمانس از خانه خارج نشود ولی زندانی کردن او در یک اتاق یا بستن او کاملا مطرود است.

سالمندان و مراقبان

مراقبت از سالمند ناتوان یک کار دائمی است و شاید گاهی از عهده فرزندان او نیز خارج باشد. بنابراین لازم است گاهی از پرستار سالمندان استفاده شود و در عین حال به فردی که به عنوان پرستار انتخاب می شود نیز اعتماد شود.

هیچ وقت نباید به مراقبت از سالمند به عنوان یک شغل نگاه کنیم. مراقبت از سالمند شغل نیست، عشق است. اولین نکته ای که در انتخاب مراقب سالمند درنظر گرفته می شود این است که مراقب این کار را از روی جبر انتخاب نکرده باشد و به این کار باعلاقه و میل درونی نگاه کند. اگر کسی روحیه خوب و نگرش مثبتی نسبت به این موضوع نداشته باشد افسرده خواهدشد و افسردگی را به سالمند هم انتقال می دهد و باعث رنجش او نیز خواهدشد.

مراقب باید مهربان، دلسوز و قابل اعتماد باشد. مراقبت از سالمند مراقبت از کسانی است که نه زبان گفتار دارند و نه پای فرار. سالمند ممکن است حتی توان گفتن اینکه مراقب باعث آزار و اذیت او است را نداشته باشد. اطرافیان حتما باید تا مدتی مراقب جدید را تحت نظر بگیرند. مراقب باید از نظر شخصیتی و فیزیکی قوی باشد. یکی از معیارهایی که برای استخدام مراقبان سالمندان درنظر گرفته می شود این 2 بعد از خصوصیات است چون نگهداری سالمند به کار فیزیکی جدی نیاز دارد.

مراقبت از سالمند کار دشورای است. فرض کنید قصد دادن غذا به او دارید و او میلی به خوردن غذا ندارد ولی 10 دقیقه بعد دوباره غذا درخواست می کند. در این مواقع باید دوباره غذا را گرم کنید یا سفره دیگری بچینید که این خود به صبر و حوصله بسیاری نیاز دارد. بنابراین مراقب باید با این رفتارها آشنا باشد و از این کار سالمند ناراحت یا خشمگین نشود.

مراقب حتما باید آموزش های لازم را دیده باشد. آموزش ها مراقبتی هستند که شامل مراقبت های مختلف برای سالمندان و با توجه به مشکلاتشان است. مراقب باید آموزش احیای قلبی عروقی هم دیده باشد. فرض کنید لقمه غذا در گلوی سالمند گیر کرده است. مراقبت حتما باید بتواند اقدام های اولیه را انجام دهد و سالمند را نجات دهد. آشنایی با داروها نیز الزامی است. تفاوت بین سالمند سالم و سالمندی که به مراقبت ویژه نیاز دارد را بداند و علائمی که نشان دهنده بدحال شدن سالمند است را بشناسد.

مراقبت بهداشتی ویژه بیمار بستری در منزل اصفهان

مراقبت بهداشتی ویژه بیمار بستری در منزل اصفهان

مراقبت بهداشتی ویژه بیمار بستری در منزل اصفهان

بیماری که از بخش ویژه ترخیص می شود در بیشتر مواقع قادر به رسیدگی به وضعیت بهداشت فردی خود نمی باشد

و در امر استحمام یادیگر مراقبت های بهداشتی نیاز به یاری شما دارد.بی توجهی به امر بهداشت فردی این دسته از

بیماران می تواند عواقب ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد.

در این مبحث به این سؤالات شما پاسخ داده می شود:

چگونه از پوست بیمار مراقبت شود؟

1. چگونه از پا و ناخن مراقبت شود؟

2. چگونه حمام در تخت انجام می شود؟

3. چگونه بیمار از تخت خارج شود؟

4. تغییر وضعیت در تخت چگونه انجام می شود؟

5. چگونه از چشم مراقبت به عمل می آید؟

6. دهان شویه چیست؟

7. چگونه تب را کنترل کنیم؟

1.چگونه از پوست بیمار مراقبت شود؟

بیماری که از بخش ویژه ترخیص می شود در بیشتر مواقع قادر به رسیدگی به وضعیت

بهداشت فردی خود نمی باشد و در امر استحمام یادیگر مراقبت های بهداشتی نیاز به

یاری شما دارد. بی توجهی به امر بهداشت فردی این دسته از بیماران می تواند عواقب ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد. برای انجام این امر توجه به چند نکته ضروری است:

* حمام روزانه : در بیمارانی که به علت آسیب های بافت مغز دچار عدم تحرک شده اند و هیچ گونه

جا به جایی در بستر ندارند حمام یکی ازمهم ترین اصول پیشگیری کننده از عفونت ها

و زخم بستر می باشد.

در صورتی که امکان جابه جایی بیمار و انتقال وی به حمام را ندارید می توانید حمام را

در بستر انجام دهید(در قسمت های بعد توضیح داده خواهد شد).

حمام کردن باعث بهتر شدن جریان خون رسانی پوست بدن شده و در کنترل عفونت و

جلوگیری از زخم بستر تأثیر بسزایی دارد.

* تشک مواج: یکی دیگر از مسائل مربوط به حفظ سلامت پوست انتخاب تشک مواج مطلوب می باشد.                          

 در صورتی که بیمار شما قطع نخاع است یا به صورت نیمه هوشیار می باشد و تحرک وی در بستر محدود است باید از

 تشک مواج استفاده نمایید.

این تشک ها بر اساس وزن بیمار تنظیم می شوند و به صورت اتوماتیک در قسمت های

متفاوت هوا را به گردش در آورده و احتمال زخم بستر را کاهش می دهند اما توجه داشته باشید که ایجاد زخم بستر را به طور کامل

از بین نمی برد پس شما باید به همه موارد ذکر شده به دقت توجه نمایید.

* تغذیه مناسب:

تغذیه مناسب نیز بر حفظ کیفیت پوست تأثیر بسزایی دارد. سعی کنید از میوه و سبزیجات تازه همچنین مصرف آب و مایعات غافل نشوید.

 

2. چگونه از پا و ناخن مراقبت شود؟

در افرادی که به مدت طولانی حرکات طبیعی انگشتان دست و پا را ندارند انگشتان تغییر حالت داده و خشک می شوند.

پوست دست و پای بیمار بسیار خشک و آسیب پذیر می شود. بین انگشتان و زیر ناخن ها محل خوبی برای رشد قارچ می باشد. این بیماران قادر به رعایت بهداشت نمی باشند. شما باید در این مورد دقت کافی داشته باشید.

برای تمیز کردن و کوتاه کردن ناخن ها باید یک لگن آب گرم آماده کنید. دست و پای بیمار را حدود 10 تا 20 دقیقه در لگن آب گرم قرار دهید و سپس با یک لیف نرم و صابون بچه دست و پای بیمار را بشویید به خصوص لابه لای انگشتان را به دقت بشویید

چون محل خوبی برای رشد قارچ می باشد.

به آرامی زیر ناخن ها را با یک وسیله مانند سوهان ناخن تمیز کنید. سپس ناخن های بیمار را به صورت مستقیم با ناخن گیر کوتاه کنید و لبه های تیز را با سوهان صاف کنید سپس دست و پاهای بیمار را آب کشی کرده و خشک کنید.

 بعد یک ماده نرم کننده مانند پماد یا روغن زیتون و بادام یا لوسیون های نرم کننده به دست و پا بزنید. سپس به آرامی کمی انگشتان دست و پای بیمار را ماساژ A+D ویتامین دهید. انجام این کارها باعث می شود که پوست بیمار نرم و مرطوب شده و گردش خون انگشتان دست و پا بهتر شود.

 

3. چگونه حمام در تخت انجام می شود؟

ممکن است بیمار به علت آسیب های واردشده توانایی حمام کردن و یا خارج شدن از تخت را نداشته باشد در اینجا

سعی می کنیم روش حمام در تخت را برای این دسته از بیماران آموزش دهیم.

نقاط حساس رابه آرامی ماساژ دهید.

 

وسایل مورد نیاز: لگن، آب گرم، لیف، صابون، شامپو، دو عدد حوله، زیرانداز ضدآب، ملافه تمیز

ابتدا دمای اتاق را بالا ببرید درها و پنجره ها را ببندید وسایل را آماده کنید. بعد لباس های بیمار را خارج کنید و اگر باند الاستیک دارد بازکنید. روی بیمار یک حوله یا پتو تا زیر چانه بیندازید و یک روکش ضد آب، زیر سر و گردن قرار دهید تا ملافه ها خیس نشوند. برای شستن سر بیمار لازم است از یک نفر دیگر کمک بخواهید به این صورت که نفر دوم ظرف آب گرم در دست داشته باشد و سر

بیمار را از عقب در لگن نگه دارد.

سر بیمار راکمی خیس کنید و شامپو بزنید. پشت گوش ها و حفره های گوش را به دقت بشویید و آبکشی کنید.

نکته مهم : اگر بیمارتان در ناحیه مهره های گردن آسیب دیده است نباید گردنبند وی را تحت هیچ شرایطی باز کنید. همچنین نباید گردن را بیش از حد خم کنید، زیر گردن بیمار را بادست محکم بگیرید.

بعد از شستن سر و آبکشی، سر بیمار را با حوله بپوشانید بعد صورت بیمار را با یک لیف نرم و صابون ملایم مثل

صابون بچه بشویید. اطراف گردن را به خوبی تمیز کنید. در این مرحله اگر بیمارتان گردنبند طبی داشت آن را باز کنید و زیر آن را بشویید، خشک کنید و گردنبند را مجددًا ببندید.

سپس ملافه یا پتو را تا زیر سینه پایین بکشید. به دقت زیر بغل بیمار، بین سینه ها و دست ها را با لیف و صابون بشویید و دقت داشته باشید که هر قسمتی از بدن را که می شویید باید همان موقع صابون را از روی پوست بیمار پاک کنید و آبکشی نمایید. تا صابون روی پوست بیمارنماند. در غیر این صورت پوست بیمار خشک شده و سفیدک می زند در این حالت باعث ایجاد خارش و حساسیت

 پوستی می شود. لیف کشیدن باید با ملایمت انجام شود زیرا پوست بیمارتان بسیار حساس و شکننده است در حین لیف کشیدن باید بادست

به آرامی به قسمت های مختلف بدن ضربه بزنید با انجام این کار جریان خون پوست بهتر می شود.

بعد ملافه یا پتویی را که روی بیمار انداخته اید تا زانو پایین بیاورید. ناحیه تناسلی را با دقت با آب و صابون بشویید.

دقت داشته باشید در حین حمام دادن بیمار موهای زائد ناحیه تناسلی وزیر بغل حتماً پاک شوند زیرا محل خوبی

برای رشد میکرب ها می باشند.

بعد از انجام این کار حوله یا ملافه تمیز را روی سینه و دست های بیمار بکشید. حوله را کامل بردارید و پاهای بیمار را بشویید به خصوص بین انگشتان پا که محل خوبی برای رشد قارچ می باشد(در قسمت مراقبت از پا و ناخن توضیح داده شده است)،

اخن های بیمار را بشویید و کوتاه کنید. سپس بیمار را به پهلو بچرخانید و پشت کمر بین باسن را به خوبی بشویید و آبکشی کنید. قسمت های حساس بدن مانند بین باسن،روی مهره های کمر، روی مهره های گردن، پشت گردن، اگر بیمار گردن بند

طبی دارد، زیر گردن بند و لاله گوش، روی باسن، زیر پاشنه ها را از نظر قرمزی یا زخم به دقت بررسی کنید.

در صورتی که قرمز شده است آن نقاط را به آرامی بشویید که پوست آن زخم نشود و سپس آبکشی کرده و خشک نمایید. روی نقاط قرمز شده ی بیمار را زینک اکساید بمالید و بیمار را در وضعیتی قرار دهید که روی این نقاط قرمز شده یا زخم شده فشاری

وارد نیاید.

بعد از تمام شدن حمام، بیمار را گرم بپوشانید و در صورتی که پوست بیمار خشک و حساس شده بدن را با روغن زیتون

و روغن بادام یا لوسیون های نرم کننده بدن مانند لوسیون بدن بچه ماساژ دهید.

توجه :

بهتر است بیمار را روزانه حمام کنید این کار از زخم بستر پیشگیری می کند:

- حمام روزانه باعث می شود بیمار بوی نامطبوع نداشته باشد.

- رطوبت مورد نیاز پوست تأمین شود.

- ماساژ دادن پوست حین حمام باعث بهبود گردش خون می شود و بافت پوست به حالت اولیه بر می گردد.

- حمام کردن باعث می شود بیمار و کسانی که با وی زندگی می کنند احساس آرامش بیشتری داشته باشند.

4. چگونه بیمار از تخت خارج شود؟

اگر بیمارتان توانایی آن را دارد که از تخت خارج شود برای خروجش از تخت باید به او کمک کنید.

ابتدا کمک کنید تا بیمار در تخت بنشیند سپس پاهای وی را از تخت آویزان کنید از بیمار بپرسید که آیا سرگیجه یا تنگی نفس دارد یا خیر؟ در صورتی که وضعیت بیمار خوب بود زیر بازوی بیمار را بگیرید و کمک کنید تا بیمار روی پا بایستد اگر بیمار سرگیجه نداشت کمک کنید تا چند قدم راه برود.                       

 

در صورتی که وضعیت بیمار هنوز مطلوب نیست کمک کنید تا بیمار فقط در تخت بنشیند و پاهای خود را از تخت آویزان کند و کمی پاهای خود را تکان دهد یا فقط چند دقیقه روی صندلی بنشیند. این کار باعث بهبود وضعیت عضلانی و گردش خون بیمار شده و باعث تقویت عضلات بیمار می شود.

برای خارج شدن بیمار از تخت وقت کافی به وی بدهید. هرگز باعجله اقدام به بلند کردن بیمار از تخت نکنید. در صورتی که بیمار همکاری لازم را با شما ندارد با او صحبت کنید و توضیح بدهید که اگر طولانی مدت در تخت بماند عضلات و ماهیچه ها از بین می روند، همچنین نشستن در تخت و آهسته گام برداشتن باعث بهبود وضعیت تنفس،خون رسانی بهتر به مغز و اندام ها می شود.

5.تغییر وضعیت در تخت چگونه انجام می شود؟

اگر بیمار ناتوان است و توانایی حرکت در تخت را ندارد(مثلاً سطح هوشیاری پایینی دارد و یا قطع نخاع شده است)، باید شما در این رابطه به او کمک کنید. هر دو ساعت یک بار باید بیمار را در تخت جا به جا کنید با این کار گردش خون بیمار بهبود می یابد و از                          

زخم بستر پیشگیری می کند. به این طریق که یک بار بیمار را به سمت چپ بخوابانید، زانوها را به سمت داخل شکم خم کنید و یک بالش بین پاها قرار دهید. به صورتی که ران و زانو باهم تماس پیدا نکنند.

دو ساعت بعد هر دو دست بیمار را از آرنج خم کرده و روی سینه قرار دهید.

می توانید یک بالش یا ملافه کوچک بین دست ها و وسط سینه قرار دهید. این کار باعث می شود که دست ها حالت طبیعی خود را حفظ کند و از ورم کردن آن پیشگیری می کند. دو ساعت بعد بیمار را به سمت راست تغییر وضعیت دهید و همین روش را تکرار کنید. دو ساعت بعد بیمار را به صورت طاق باز در تخت بخوابانید. در این وضعیت بهتر است که زیر پاهای بیمار بالش یا پتو قرار دهید تا کمی پاها بالاتر از سطح بدن قرار  بگیرند. این کار از ورم کردن پاها جلوگیری می کند.

دست های بیمار را در دو طرف بیمار قرار دهید. زیر آن ها بالش بگذارید تا دست ها ورم

نکنند. در هر بار تغییر وضعیت دادن، بدن بیمار را به دقت بررسی کنید. آرام به پوست بیمار

ضربه بزنید تا گردش خون بیمار در نقاط مختلف بدن بهتر شود. از نظر قرمزی و زخم به

دقت بیمار را بررسی کنید. تغییر وضعیت دادن بیمار بسیار مهم است. شما با این کار از

عوارضی مانند ورم کردن بدن، افتادگی دست و پاها و زخم بستر پیشگیری می کنید.

6.چگونه از چشم مراقبت به عمل می آید؟

چشم عضو حساس و مهمی است که در بعضی موارد آسیب وارد شده به آن غیر قابل بازگشت است. پس لازم است نحوه مراقبت از چشم را بیاموزید. همان طور که می دانید پلک زدن طبیعی باعث تمیز شدن و مرطوب نگه داشتن سطح چشم می شود.

با هر بار پلک زدن، سطح چشم رطوبت لازم خود را دریافت می کند. چشم سالم، قرمز نیست و یا ترشحات چرکی در گوشه چشم و یا مژه ها وجود ندارد.

اگر بیمار قادر به پلک زدن نیست و چشم بیمار همیشه بسته یا باز است باید مراقبت لازم از آن را انجام دهیم.

وسایل مورد نیاز : سرم شستشو یا آب جوشیده سرد شده، گوش پاک کن، پنبه، اشک مصنوعی

ابتدا چشم را از نظر قرمزی، خشکی و ترشحات بررسی کنید. در صورتی که چشم بیمار ترشحات چرکی دارد یا قرمز است با پزشک مشورت نمایید.

ابتدا چشم بیمار را با پنبه آغشته به سرم شستشو یا آب ولرم از قسمت داخلی به قسمت خارجی چشم پاک کنید.

این کار باعث می شود عفونت، وارد مجرای اشک نشود. پس با یک گوش پاک کن مرطوب شده با سرم شستشو یا آب ولرم بین مژه های بالا و پایین را به خوبی تمیز کنید. برای هر چشم از گوش پاک کن جدا استفاده نمایید، این کار باعث کنترل عفونت چشم می شود.

اگر بیمار پلک نمی زند سطح چشم خشک می شود. طبق دستور پزشک از اشک مصنوعی استفاده کنید. به این صورت که پلک زیرین را با انگشت پایین بکشید و قطره چشم را بین پلک زیرین و سفیدی چشم بچکانید سپس پلک پایین را با آرامی آزاد کنید تا قطره جذب شود.

هیچ گاه قطره را مستقیم روی سیاهی چشم نچکانید این کار ممکن است باعث آسیب به چشم شود.

در صورتی که بیمار باید همزمان از 2 یا چند قطره استفاده کند باید بین هر قطره 15 دقیقه فاصله بگذارید تا مانعِ از بین رفتن اثر داروها شوید.

اگر بیمار باید همزمان از پماد چشمی استفاده کند، اول چشم را به نحوی که گفته شد تمیز کنید. سپس قطره را بچکانید و بعد پماد را از قسمت داخلی به سمت خارجی چشم در بین پلک زیرین و سفیدی چشم بکشید.

نکته : اگر چشم بیمار همیشه باز است و پلک نمی زند بعد از انجام کارهای بالا آن را با یک گاز تمیز بپوشانید،

چسب بزنید و یا از پماد چشمی ساده در چشم استفاده نمایید.

7.دهان شویه چیست؟

حفظ بهداشت دهان و دندان در بیماران بخش های ویژه از اهمیت خاصی برخوردار است. زیرا نوع و میزان ترشحات بزاق دهان بیمار به علت آسیب های وارد شده، تغییر می کند. همچنین مصرف انواع داروها بر روی کیفیت بزاق تأثیر می گذارد و باعث ایجاد بوی نامطبوع در دهان می شود. در این بیماران پوسیدگی دندان، آفت(پلاک های سفید) و دیگر عفونت های دهان بیشتر دیده می شود. در صورتی که بیمار شما قادر به مسواک زدن و تمیز کردن دهان خود نیست شما باید این کار را انجام دهید.

برای انجام این کار می توانید مانند افراد عادی از مسواک و خمیردندان استفاده نمایید. اما توجه داشته باشید به علت آسیب پذیری لثه ها و امکان خونریزی باید از مسواک های نرم استفاده کنید.

در صورتی که بیمار قادر به دور ریختن آب دهان خود نباشد می توانید از دستگاه ساکشن جهت تخلیه محتویات

 دهان استفاده نمایید.                 

توجه 1 : برای بهتر پاک شدن پلاک ها (لکه های سفید درون دهان) از محلول کلر هگزیدین که به صورت آماده در داروخانه

موجود است یا آب نمک رقیق استفاده نمایید. به گونه ای که محلول باید 30 ثانیه در دهان باقی مانده و سپس مقدار اضافی آن را ساکشن کنید و از آب کشی مجدد دهان خودداری شود.

 

توجه 2 : هنگام مسواک زدن باید روی زبان و درون حفره دهان را نیز مسواک کنید.

توجه 3: مسواک زدن و تمیز کردن دهان در بیمارانی که قادر به تغذیه از راه دهان نمی باشند باعث تحریک اشتهای بیمار می شود.

توجه 4: بعد ازهر بار تغذیه مراقبت های دهان و دندان را انجام دهید.

توجه 5: مسواک زدن باعث تقویت لثه ها و بهبود جریان خود در لثه می شود. این کار از لق شدن و پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. بنابراین سعی کنید حداقل روزی 3 بار این کار را انجام دهید.                 

8. چگونه تب را کنترل کنیم؟

1. پاشویه

2. داروها

3. مایعات خنک

4. شیاف

در کنترل تب بیمار ضروری ترین و مهم ترین مسئله، عامل ایجاد کننده تب است. اما اگر بیمار تب داشت جهت کاهش درجه حرارت چندین راه وجود دارد.

* پاشویه : پاشویه را باید با آب ولرم انجام داد. باید دقت کنید آبی که برای بیمار استفاده می کنید نباید سرد باشد. صورت بیمار را با یک دستمال مرطوب پاک کنید تا کمی خنک شود. سپس پاهای بیمار را در لگن آب ولرم قرار دهید. کشاله ران، زیر بغل و روی شکم را با حوله مرطوب بپوشانید. هر چند دقیقه یک بار این کار را انجام دهید تا زمانی که درجه حرارت بدن پایین بیاید.

توجه داشته باشید یکی از مؤثرترین راه های کنترل تب، پاشویه است.

* نوشیدن مایعات خنک: خوراندن مایعات خنک در کاهش دمای بدن بسیار موثر است، همچنین از کم آبی بیمار پیشگیری می کند.

* داروها : طبق دستور پزشک می توانید از داروهای خوراکی مانند استامینوفن برای کم کردن درجه حرارت بدن استفاده کنید.

* شیاف : یکی دیگر از روش های کاهش درجه حرارت بدن، استفاده از شیاف هایی مانند شیاف استامینوفن است.

برای سهولت در عبور شیاف از دهانه مقعد سر آن را با یک ماده لوبرکانت ( ژل یا کرم) لغزنده کنید.

برای ورود مناسب شیاف و پیشگیری از خروج و پس زدن شیاف از بدن بیمار بهتر است در حالت مناسب دراز بکشد و بعد از استعمال شیاف حداقل 15 دقیقه در این حالت بخوابد.

خلاصه

بیماری که از بخش ویژه ترخیص می شود در بیشتر مواقع قادر به رسیدگی به وضعیت بهداشت فردی خود نمی باشد

و در امر استحمام یا دیگر مراقبت های بهداشتی نیاز به یاری شما دارد. بی توجهی به امر بهداشت فردی این دسته از بیماران می تواند عواقب ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد. برای انجام این امر توجه به چند نکته ضروری است:

* حمام روزانه

* تشک مواج

* تغذیه مناسب

تمیزکاری اصفهان

تمیزکاری اصفهان

تمیزکاری اصفهان

نیروی تمیزکار اصفهان- راه پله و امور منزل و دیوار شویی


آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

تمیزکاری منازل اصفهان

تمیزکاری منازل اصفهان

تمیزکاری و نظافت امور منزل خود را به ما بسپارید.

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا دارای مجوز به شماره پروانه کسب 2226 آماده ارایه خدمات به شما همشریان عزیز می باشد

اعزام نیرو جهت نگهداری سالمند،کودک،بیمارستان،تمیزکاری،اسباب کشی، قالیشویی، مبل شویی ،تدریس خصوصی، پذیرایی مجالس و تزیین و گل آرایی در محل و فروش پوشک و....

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

 

نیرو تمیز کاری و امور منزل اصفهان

نیرو تمیز کاری و امور منزل اصفهان

1- نظافت داخل منزل به صورت موردي

2-نظافت راه پله و مشاعات ساختمان

3-نظافت منازل به صورت دايمي و يكنواخت

1) نظافت داخل منزل به صورت موردي :

گروه نظافتی و پاكيزگی پارسا اصفهان با بيش از پانزده سال سابقه درخشان در بخش خدمات نظافت و تامين نيروي انساني مورد نياز مشتريان امادگي خود را براي خدمات رساني به همشهريان عزيز اعلام مي دارد.

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

بهترین دفتر خدمات نظافتی اصفهان ( پارسا)

بهترین دفتر خدمات نظافتی اصفهان ( پارسا)

اعزام نیرو در کمترین زمان برای تمام مناطق اصفهان

اعزام نیرو جهت اسباب کشی

اعزام نیرو جهت شستشوی راه پله

اعزام نیرو جهت شستشوی پارکینگ

اعزام نیروی متخصص جهت جا به جایی یخجال های ساید بای ساید

هماهنگی لازم جهت  خدمات فرستادن کامیون و کامیونت و نیسان و وانت با کمترین قیمت ممکن در شهر اصفهان برای اسباب کشی

 

اعزام نیرو با بهترین دستگاه های شستشو موکت و مبل با استفاده از مواد نانو ( بهترین مواد حال حاظر جهان برای شستشو)

با شماره پروانه کسب:2226  و  15 سال سابقه درخشان در انجام امور خدماتی و نگهداری سالمند

 

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

نظافت داخل منازل یا شرکتها بصورت برنامه ریزی شده با نوبت بندی کامپیوتری در اصفهان

 نظافت داخل منازل یا شرکتها بصورت برنامه ریزی شده با نوبت بندی کامپیوتری در اصفهان


خدمات نگهداری و پرستاری سالمند و کودک در اصفهان

خدمات نگهداری و پرستاری سالمند و کودک در اصفهان

حکایاتی از سعدی

    حکایت چنان شنودم که پیری صد ساله، گوژپشت، سخت دو تا گشته و بر عکازه ای (عصا) تکیه کرده همی رفت. جوانی بتماخره (به قصد مسخره کردن) وی را گفت: «ای شیخ این کمانک (کمر خمیده ی او را می گفت) به چند خریداری؟ تا من نیز یکی بخرم.» پیر گفت: «اگر صبر کنی و عمریابی خود رایگان یکی به تو بخشند، هر چند بپرهیزی».

 شعر زیبای مولانا در مورد پیر شدن

پیر منم جوان منم تیر منم کمان منم
                                   دولت جاودان منم من نه منم نه من منم
سرو من اوست در چمن روح من اوست در بدن
                                   نطق من اوست در دهن من نه منم نه من منم
زین واقعه مدهوشم با هوشم و بی هوشم
                                   هم ناطق خاموشم هم نوح خموشانم
زان رنگ چه بی رنگم زان طره چه آونگم
                                  زان شمع چو پروانه یارا چه پریشانم
هم ساقی و هم مستم هم فرقم و هم بختم
                                          هم محنت و هم بختم هم دردم و درمانم
هم خونم و هم شیرم هم طفلم و هم پیرم
                                        هم چاکر و هم میرم هم اینم و هم آنم

 

اعزام نیرو جهت نگهداری سالمند،کودک،بیمارستان،تمیزکاری،اسباب کشی، قالیشویی، مبل شویی ،تدریس خصوصی، پذیرایی مجالس و تزیین و گل آرایی در محل و فروش پوشک و....

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

نگهداری سالمند اصفهان

نگهداری سالمند اصفهان

نگهداری سالمند اصفهان

اعزام نیروی نگهداری و پرستاری سالمند و کودک در منزل

با دفتر خدماتی و نظافتی پارسا


* نیروهای متخصص و مجرب

*تامین تجهیزات مورد نیاز سالمندان ( پوشک و ..) به همراه ارسال به محل

* اعزام نیرو به بیمارستان

* دارای پروانه کسب فعالیت مورد تایید اتحادیه خدمات به شماره 2226

 

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

نگهداری سالمند در اصفهان,پرستار سالمند اصفهان

نگهداری سالمند در اصفهان,پرستار سالمند اصفهان

دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

اعزام نیرو جهت نگهداری سالمند،کودک،بیمارستان،تمیزکاری،اسباب کشی، قالیشویی، مبل شویی ،تدریس خصوصی، پذیرایی مجالس و تزیین و گل آرایی در محل و فروش پوشک و....

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

مبل شویی اصفهان,دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

مبل شویی اصفهان,دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

مبل شویی اصفهان,دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

 

Làm sạch thảm vay dịch vụ nhà Parsa Isfahan

 

شستشوی انواع مبل پارچه ای و چرمی و صندلی اتومبیل و انواع موکت ساده و پرز دار به همراه خشک کردن با بهترین مواد شوینده

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

شرکت خدماتی پارسا اصفهان درگذشت همسر گرامی، شهید بزرگوار سر لشکر بابایی را به خانواده محترم و ملت

شرکت خدماتی پارسا اصفهان درگذشت همسر گرامی، شهید بزرگوار سر لشکر بابایی را به خانواده محترم و ملت

شرکت  خدماتی پارسا اصفهان درگذشت همسر گرامی، شهید بزرگوار سر لشکر بابایی را به خانواده محترم و ملت ایران تسلیت عرض می نماید.

انا لله و انا الیه راجعون 
           به پاس آن همه مهر و وفایت
                                              حقیر است این محبت‌ها برایت
            ندیدم در جهان بهتر ز مادر
                                           سر و جانم همه بادا فدایت
                 >> تقدیم به فرزندان شهید سر لشگر بابایی<<

خانواده محترم شهید گرانقدر سرلشکر عباس بابایی 
 درگذشت بانوی مؤمنه «حاجیه خانم صدیقه حکمت» همسر شهید گرانقدر «سرلشکر عباس بابایی» را به فرزندان، بستگان و همرزمان شهید بابایی، تسلیت عرض کرده و از درگاه پروردگار متعال علو درجات، غفران و رضوان الهی را برای بانوی مکرمه و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت دارم.
دفتر خدماتی پارسا اصفهان آقای مهندس نوید صدیقی و سر کار خانم گیاه چیان

بهترین مواد شوینده مبل و فرش در جهان چیست؟

بهترین مواد شوینده مبل و فرش در جهان چیست؟

در حال حاظر بهترین مواد شوینده و محافظت کننده مبل و فرش در جهان موادی هستند که اولا اصل باشند و دوما بر اساس تکنولوژی نانو ساخته شده باشند.

ما با توجه به نیاز مشتری و در خواست آن از بهترین مواد شوینده جهان استفاده خواهیم کرد.

مواد شوینده نانو هر چند قیمت بالایی دارند ولی از لحاظ کاربردی و کیفیت جزو بهترین مواد شوینده در جهان می باشند.

از بهترین مواد شوینده که در بازار کشور یافت می شود ( البته به سختی) می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اسپری لک بر مبل و محافظ نانو پاکر paker

توضیحات : قابليت پاك كردن تمام لكه ها از سطوح پارچه لكه هاي پروتئيني و چربي – واكس- گريس – قهوه و …- آنتي باكتريال و عدم آسيب به پارچه مبل

اسپری لکه بر فرش و محافظ نانو پاکرpaker

توضیحات : ژل لكه بر فرش با قدرت پاك كنندگي فوق العاده و از بين برنده هر نوع لكه (جوهر – قهوه – روغن -سس- رنگ و …)عدم آسيب به بافت فرش بدون نياز به آب

 

شامپو فرش ونیش(پودری نانو) ترکیه

محصول فوق با بهره گیری از نانو تکنولوژی بدون استفاده از آب در عرض 20 دقیقه فرش را تمیز میکند ضمنا آنتی باکتریال میباشد.

تمیز کننده چرم MAFRA ایتالیا

تمیز کردن سطوح چرمی به علت حساس بودن بایستی بسیار دقیق انجام شود و از مواد شوینده متفرقه و حتی دستگاه های فرچه مبل شویی استفاده نشود

این مواد به صورت کف (فوم) می باشد و به راحتی می توان صندلی ها ، مبل چرمی و تمامی سطوح چرم را تمیز نمود

Leather cleaner توسط کمپانی Mafra  با 50 سال سابقه تولید در ایتالیا ساخته شده است.

شامپو مبل وصندلی MAFRAایتالیا

مزایای مواد شوینده مبل و صندلی مفرا :

- کف کنترل شده جهت عدم آسیب به مکنده دستگاه
- قدرت تمیز کنندگی بالا 
- قابل استفاده در دستگاه های صندلی شوی و استفاده دستی
- شستشوی عمیق داخل اتومبیل مخصوص روکش های صندلی 
- با قابلیت ترکیب راحت با آب
- با رایحه خوشبو

ژل لکه بر فرش نانو آویسا ایران

قدرت پاک کنندگی بالا

رفع هر نوع لک با حفظ کیفیت ظاهری

عدم اختلاط رنگ

خاصیت نرم کنندگی و براق کنندگی

ژل لکه بر فرش نانو آویسا از فناوری نانو می باشد 

اسپری nanosunco محافظ پارچه مبل و صندلی ماشین جهت نفوذ ناپذیری مایعات به درون پارچه

( Textile sealing ) با اعمال محافظ نانو کاوری نامرئی روی سطح را پوشش داده و از نفوذ مایعات به سطح  جلو گیری می نماید. و این فرصت را به ما می دهد تا برای پاک  کردن کثیفی ازروی سطح اقدام نماییم. لذا نفوذ مایعات به داخل پارچه و ایجاد لک و تغییر رنگ صورت نمی­ گیرد و فضای داخلی اتاق همواره تمیز و مطلوب خواهد بود. با توجه به اینکه این فناوری مانند یک لایه محافظ عمل می کند، به پارچه اجازه می دهد که هوا در آن جریان داشته باشد.

 

مزایای استفاده :

• ایجاد خاصیت آنتی باکتریال
• مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید و تغییر رنگ
• عدم نفوذ آب و مایعات به سطح پارچه صندلی
• جلوگیری از ایجاد لکه های چای، آبمیوه، مربا، شکلات، سس و ...
• تمیز کردن آسان بعد از اعمال محصول

 فیلم استفاده از اسپری نانو و تاثیر ان روی پارچه مبل و صندلی اینجا را کلیک کنید

 

ما از بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش و موکت و مبل شما استفاده خواهیم کرد.

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

مبل شویی و قالی شویی در منزل با بهترین دستگاه های شوینده و مکنده

مبل شویی و قالی شویی در منزل با بهترین دستگاه های شوینده و مکنده

مبل شویی با بهترین دستگاه ها و با استفاده از مواد شوینده مخصوص+ پودر نانو + اسانس نانو که تا 6 ماه بوی عطر تمام منزل شما را فرا می گیرد.

تکنولوزی نانو چیست؟

نانو ذرات یک فناوری در عرصه های مختلف می باشد که ما از این فناوری در عرصه پا کیزگی و ضد عفونی کردن مبل و فرش استفاده می کنیم.

امروزه تولید الیاف معطر و خوشبو پاسخی برای تمایل مصرف کنندگان به حفظ بهداشت، طراوت و حس پاکیزگی است. معطر سازی الیاف به ویژه در بخش های خاصی از صنعت نساجی مانند پوشاک ورزشی، لباس زیر، جوراب و کفش اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

در این فناوری برای پایداری و افزایش ماندگاری عطر روی پارچه ها از روش نانو کپسوله کردن عطر استفاده شده است؛ با استفاده از این روش از فرار بودن عطر جلوگیری و با فشردن و اعمال فشار مکانیکی، پارچه رایحه معطر می شود.

در این فناوری طی تهیه نانو کپسول ها از عواملی استفاده شد که میزان رهایش ماده عطر از میان دیواره کپسول را کاهش داد؛ تاکنون با قرار دادن ماده معطر داخل نانو کپسول، افزایش ماندگاری پارچه تا حدود یکسال اثبات شده است.

همچنین رایحه معطر الیاف با شست و شو از بین نمی رود؛ پس از چندین بار شست و شو پارچه هنوز رایحه خوش آنها حفظ می شود.

سه نوع محصول عمده نانو که ما برای شستشوی فرش و مبل استفاده می کنیم عبارت است از:

پور نانو : پودر نانو باعث از بین بردن لکه های نفتی ( انواع مشتقات نفتی) و همچنین پایدار کردن رنگ پارچه مبل در مقابل اشعه های آفتاب uv می باشد.

محلول محافظ و عایق کردن پارچه نانو : این محلول پس از خشک شدن پارچه مبل بر روی مبل اسپری می شود و ذرات نانو بین الیاف پارچه نفوذ کرده و همانند سلفون، عایقی در مقابل جوهر و مایعات می شود و دیگر مایعات بر درون پارچه نفوذ نمی کنند .

اسانس خوشبو کننده نانو : این اسانس بعد از شستشو بر روی پارچه اسپری می شود معمولا عطر های میوه ها از جمله توت فرنگی و گلابی برای این محصول در نظر گرفته شده است و پایداری این عطر بیش از 6 ماه می باشد.

دیگر محصولات نانو شامل موارد زیر است: ژل لکه بر نانو - توپ نانو جهت شستشوی پارچه هایی که به پودر لباس شویی حساس هستند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه کنید بعد از شستشوی مبل و موکت و فرش شما تمامی آب فرش و مبل که بر روی پارچه باقی مانده است توسط مکنده ( وکیوم) می شود و در عرض مدت کمتر از 6 ساعت مبل و فرش شما کاملا خشک می شود.

بدلیل گران قیمت بودن محصولات نانو و کم بودن و نایاب بودن  اصل این محصولات در بازار  ایران تنها با سفارش قبلی( یک ماه قبل از سفارش) از این تکنولوژی در شستشو استفاده می گردد.لازم به ذکر است طبعا بدلیل خارجی بودن محصولات نانوی اصل قیمت آن ها وابسته به شرایط بازار تعیین می گردد.

اعزام پرستار خانم جهت نگهداری از سالمند در منزل

اعزام پرستار خانم جهت نگهداری از سالمند در منزل


اگر شما هم بدنبال پرستار مناسب ،  کارکرده و قابل اطمینان جهت والدین محترمتان میگردید

با دفتر ما نزدیک تماس حاصل فرمایید.

با قرار داد رسمی

اعزام نیرو جهت نگهداری سالمند،کودک،بیمارستان،تمیزکاری،اسباب کشی، قالیشویی، مبل شویی ،تدریس خصوصی، پذیرایی مجالس و تعمیرات کامپیوتر در محل و فروش پوشک وغیره

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

نظافت-32647796-32649103-اصفهان-پارسا

 نظافت-32647796-32649103-اصفهان-پارسا

نظافت

031-3264779
031-32649103

نظافت راه پله

نظافت منزل

نظافت شركت

نظافت محل كار

كارگر نظافتچي

نظافتچي زن

نظافتچي مرد

نظافتچي ساعتي

مجري كليه امور نظافتي و خدماتي در استان اصفهان

اعزام كارگر نظافتچي به شهر اصفهان و حومه

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

شرکت نظافتی و پاکیزگی پارسا اصفهان

شرکت نظافتی  و پاکیزگی پارسا اصفهان
شرکت نظافتی و پاکیزگی پارسا اصفهان

شرکت نظافتی  و پاکیزگی پارسا اصفهان به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه خدمات و نظافت و تامین نیرو در سالهای اخیر توانسته

است با کسب رضایت مشتریان به عنوان یکی از دفاتر خدماتی و نظافتی برتر در سال 94 در بخش خدمات معرفی گردد.

جلب رضایت و اعتماد مشترکین محترم اصفهانی مهمترین هدف پیش روی هیت مدیره شرکت می باشد  و با تمام تلاش

و توان با به کار گیری روشهای مدیریتی جدید سعی در این مهم دارند.

شرکت نظافتی پاکیز متشکل از چهار بخش .1-مدیریت 2-ارتباط با مشتری 3- بازرسی 4- کارگران می باشد.

در بخش اعزام نیروی خدماتی چنانچه مشترک از نوع عملکرد کارگر رضایت نداشته باشد و یا انتقادی نسبت به کار

نیرو داشته باشد با بخش ارتباط با مشتری تماس می گیرد و از طرف شرکت بازرس جهت پیگیری به محل اعزام می

شود و نسبت به نوع عملکرد کارگر در صورت نقص کار مجدد اصلاح می شود .

شرکت نظافتی پاکیز برای رفاه حال مشتریان محترم سعی نموده تا طیف وسیعی از امور خدماتی را پوشش دهد که

در زیر به بخشی از آنها اشاره خواهد شد.

1-اعزام نظافتچی ساعتی

2-اعزام نظافتچی مرد

3- اعزام نظافتچی زن

4- نظافت راه پله و مشاعات ساختمان

5-نظافت محل کار و اداره

6-نظافت شرکت

7-خشکشویی مبل و فرش

8-شستشوی فرش و موکت به صورت سنتی

9-سمپاشی و ریشه کن کردن حشرات

10- نماشویی ساختمان

11-کفسابی و پولیش پارکت

12-اعزام نیروی ثابت

13- اعزام آبدارچی و سرایدار

14-اعزام نگهبان و پارکبان

15-اعزام پرستار و خدمتکار منزل

16-نصب و سرویس دوربینهای مدار بسته

17-نصب و پشتیبانی سیستمهای امنیتی و دزدگیر

18-سیستمهای اطفای حریق

19-نصب ایفون صوتی و تصویری و تعمیرات و پشتیبانی

20-نصب دربهای جکی و کنترلی و سرویس و نگهداری آنها

21-نصب و راه اندازی آسانسور و خدمات و ÷شتیبانی و سرویس ماهیانه

22- خدمات ساختمانی و تعمیرات و تغییرات و بازسازی

23- قبول کلیه امور کنتراتی

امید است بنوانیم بهترین مرجع خدمات با بالاترین کیفیت در منطقه باشیم .

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

بهترين روش نظافت محل كار در اصفهان

بهترين روش نظافت محل كار در اصفهان
بهترين روش نظافت محل كار

بهترين روش نظافت محل كار

 

نظافت و پاكيزگي در هر مجموعه اي نشانگر نظم و انضباط گروهي مجموعه و فرهنگ همكاري در آن شركت است

 

گاه شستن يك ليوان بعد از استفاده از تلنبار شدن ظروف در ابدارخانه جلوگيري مي كند و يا هم اين كه هر مدير و كارمند يك دستمال تميز داخل كشوي ميز خود داشته باشد تا بتواند به طور مرتب ميز كار خود را از آلودگي ها پاك كند

 

اما برخي امور نظافت دفتر كار نيازمند داشتن مهارت كافي است

اگر بخواهيم محيط كار تميز و مرتب و به دور از آلودگي داشته باشيم مي بايست هر از چند گاهي از پرسنل نظافتچي بخواهيم تا محل كار مارا خوب تميز كنند

 

براي نظافت دفتر كار به چه نكاتي بايد توجه كرد ؟

 

الف ) نظافت كامل آبدار خانه شامل :

    شستن ظروف با پودر و وايتكس
    تميز كردن داخل يخچال و ماكروفر
    گرد گيري و نظافت داخل و بيرون كابينت ها
    شستن و ضد عفوني كردن كف آبدارخانه

 

ب) نظافت و گرد گيري لابي و اتاقها :

 

    جارو كردن كل فضاي دفتر كار
    گرد گيري لوازم و تجهيزات داخل شركت
    پاك كردن شيشه ها و درب اتاقها
    تي كشيدن و ضد عفوني كردن كف محل كار

 

ج) نظافت سرويسهاي بهداشتي :

 

   1 - شستن ديوار ها و كف سرويسها

   2- ضد عفوني كردن توالت فرنگي و و سينك روشويي

   3- پاك كردن سرويس آينه و آينه

 

د) تخليه سطل هاي زباله

 

نكته مهم

سعي كنيد ساعت نظافت رابه زماني موكول كنيد كه كمترين تردد در دفتر كار شما ايجاد مي شود .

 

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

نظافت منازل اصفهان

نظافت منازل اصفهان
نظافت منازل اصفهان

نظافت منازل

عمده فعاليت شركتهاي خدماتي كه در بخش نظافت مشغول خدمات رساني هستند نظافت منازل مي باشد كه خود به سه بخش قابل تقسيم است

1- نظافت داخل منزل به صورت موردي

2-نظافت راه پله و مشاعات ساختمان

3-نظافت منازل به صورت دايمي و يكنواخت

1) نظافت داخل منزل به صورت موردي :

اقلب براي همه ما پيش آمده كه منزلي را تازه تحويل گرفته ايم قبل از اسباب كشي نياز به يك نظافت كامل و اساسي دارد و يا مدتها منزلمان خالي از سكنه مانده و حال مي خواهيم مجدد در آن ساكن شويم ابتدا آن را  تميز و گرد گيري ميكنيم .

در اين موارد ميتوانيم از كارگران نظافتچي كه در شركتهاي خدماتي مشقول كار هستند كمك بگيريم

 

2) نظافت راه پله و مشاعات ساختمان :

با افزايش جمعيت و تراكم شهر ها سبك زندگي به آپارتمان نشيني تغيير كرد .

زندگي در آپارتمان مستلزم يك سري قوانين است و رعايت آن زندگي را براي ما خوش آيندتر مي كند .

يكي از مهمترين اصل هاي زندگي در آپارتمان رعايت و رسيدگي به نظافت ساختمان مي باشد و اين مهم بايد به صورت ثابت و ماهي چند بار ( بسته به تعداد طبقات و ميزان تردد ساختمان )انجام بپذيرد

نظافت عمومي ساختمان شامل نظافت كف راه پله و حياط و پاركينگ ها شستن درب پاركينگ و درب ورودي ساختمان نظافت و ضد عفوني كردن نرده ها و كليد و پريز ها تميز كردن درب آسانسور و داخل كابين آسانسور و پاك كردن شيشه ها و درب واحد ها مي باشد

مديران محترم ساختمان مي توانند نسبت به ارزيابي هزينه نظافت ساختمانشان با گروه نظافت پاكيز تماس بگيرند و رزرو انجام دهند

 

3) نظافت داخلي منزل به صورت دايمي و يكنواخت :

رسيدگي به نظافت داخلي منازل از اهميت بالايي بر خوردار است چرا كه ضامن سلامتي خانواده مي شود

منازلي كه مساحت بالايي دارند رسيدگي به آن كار دشواري است  به طوري كه يكنفره نميتوان تمام امور را انجام داد .گروه نظافتی و پاكيزگی پارسا اصفهان با بيش از پانزده سال سابقه درخشان در بخش خدمات نظافت و تامين نيروي انساني مورد نياز مشتريان امادگي خود را براي خدمات رساني به همشهريان عزيز اعلام مي دارد.

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

خشکشوی مبل و موکت در اصفهان

خشکشوی مبل و موکت در اصفهان
خشکشویی مبل و موکت

خشکشوی مبل و موکت در اصفهان

گروه خدماتی و پاکیزگی پارسا اصفهان جهت بهبود بخشیدن به سطح خدمات خود به همشهریان گرامی با ایجاد بخش خشکشویی مبل و موکت و فرش در محل این امکان را فراهم کرده است تا از این پس برای اکثر نیازهای خدماتی شما تنها یا یک شماره و یک مرکز در ارتباط باشید

تجهیز پرسنل متخصص به دستگاه های پیشرفته روز دنیا و همچنین آموزش استفاده از آن

استفاده از بهترین و مرقوبترین انواع مواد شوینده داخلی و خارجی

سرعت در ارائه خدمات به همراه کیفیتی کاملا مورد قبول

پاسخگویی شبانه روزی و رزرواسیون آنلاین

ارائه کلیه خدمات ظریف شویی و ریشه زنی و رفو گری

شستشوی فرش و مبل با دستگاه

خشکشوی مبلمان راحتی و استیل

شستشوی فرش

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

 

1س: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

رزرو نظافتچی برای خانه تکانی

رزرو نظافتچی برای خانه تکانی

رزرو نظافتچی برای خانه تکانی

رزرو نظافتچی برای خانه تکانی

عمده ترین فعالیت گروه نظافت و پاکیزگی پارسا اصفهان رزرو و اعزام کارگر نظافتچی برای نظافت و خانه تکانی می باشد

اعزام نظافتچی به دو بخش نظافتچی خانم و نظافتچی آقا تقسیم می شود

برای نظافت و گرد گیری معمولی داخل منزل و کارهای ظریف و سبک استفاده از نظافتچی زن بهتر است زیرا با ظرافت زنانه و صبر و حوصله بالا

به نحو احسنت کار شما را انجام می دهد

و اما برای نظافتهای سنگینتر و کلی مثل دیوار شویی و پاک کردن شیشه و یا جابجایی و شستشوی فرش استفاده از نظافتچی مرد بهتر و منطقی تر است

چنان چه شما مشترگ شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان هستید بهتر است هرچه سریعتر نیروی مد نظرتان را رزرو کنید .

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس: 031-32651614-32649103-32647796

موبایل- 09130900804-09130900803

با پروانه کسب آقای مهندس نوید صدیقی و مدیریت خانم گیاه چیان با 14 سال سابقه

شماره ثبت پروانه کسب دفتر خدماتی و نظافتی پارسا :2226

 مورد تایید اتحادیه خدمات

آماده عقد قرار داد با ارگان ها و سازمان ها و بیمارستان ها

کاریابی و مشاوره شغلی جهت کار های خدماتی پارسا اصفهان

کاریابی و مشاوره شغلی جهت کار های خدماتی پارسا اصفهان

کسب در آمد مناسب و شغلی خوب برای شما و علاقه مندان به کار های خدماتی

کمترین کمسییون جهت معرفی به کار طبق نرخ نامه اتحادیه

تهیه مسکن و مکان مکان مناسب جهت زندگی شما با خانواده در محل کار شما

استخدام در دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

 شرایط عمومی موردنیاز جهت متقاضیان جویای کارهای خدماتی

1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
2- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران).
4- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
5- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
6- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که پذیرفته می شوند.
7- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

آدرس:

 

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

 

شماره تماس= 09130900804 - 09130900803

 

تلفن= 32647796 - 32649103 - 32651614

 

با مجوز رسمی  آقای مهندس صدیقی و مدیریت خانم گیاهچیان

 

با شماره پروانه کسب مورد تایید اتحادیه = 2226

 

 آماده انعقاد قرار داد با تمامی شرکت ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی می باشیم.

کنترات تمیز کاری و نظافت ساختمان و ادارات شرکت خدماتی ونظافتی پارسا اصفهان

کنترات تمیز کاری و نظافت ساختمان و ادارات شرکت خدماتی ونظافتی پارسا اصفهان

تمیز کردن کاغذ دیواری

 شست و شوی کاغذ دیواری یکی از مراحل خانه تکانی است. بسته به نوع کاغذدیواری و مواد به کار رفته در آن، شست و شوی آنها نیز متفاوت است اما نکاتی که درخصوص شست وشوی کاغذدیواری وجود دارد عبارتند از:
▪ استفاده از آب گرم، صابون و اسفنج نرم برای شست وشو.
▪ قبل از شست وشو، گرد وغبار روی کاغذ دیواری را پاک کنید.
▪ شست وشوی کاغذدیواری باید از بالای دیوار انجام شود.
▪ هرگز از مواد شوینده با ترکیبات قوی مانند سفیدکننده استفاده نکنید.
▪ آبکشی باید با استفاده از اسفنج تمیز، نرم و خشک انجام شود.
▪ با استفاده از یک دستمال کتان تمیز و خشک، کاغذها را خشک کنید.
▪ تمیز کردن اسفنج های غیرقابل شست و شو، باید با استفاده از یک دستمال با اسفنج خشک یا گوش پاک کن صورت گیرد.
▪ کاغذ دیواری های ضد آب یا مقاوم در مقابل لکه مانند کاغذدیواری های اکریلیک یا ونیلی را با استفاده از آب گرم، صابون و اسفنج نرم بشوئید و هرگز از ابزار ساینده استفاده نکنید.

آدرس:

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس= 09130900804 - 09130900803

تلفن= 32647796 - 32649103 - 32651614

با مجوز رسمی  آقای مهندس صدیقی و مدیریت خانم گیاهچیان

با شماره پروانه کسب مورد تایید اتحادیه = 2226

 آماده انعقاد قرار داد با تمامی شرکت ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی می باشیم.

تزیین مجالس شما با بهترین نیروی های متخصص شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

تزیین مجالس شما با بهترین نیروی های متخصص شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

آدرس:

آدرس جدید دفتر خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

خ بزرگمهر چهار راه هشت بهشت ابتدای خ هشت بهشت غربی بعد از بانک مسکن جنب داروخانه مجتمع فدک طبقه همکف واحد 9

شماره تماس= 09130900804 - 09130900803

تلفن= 32647796 - 32649103 - 32651614

با مجوز رسمی  آقای مهندس صدیقی و مدیریت خانم گیاهچیان

با شماره پروانه کسب مورد تایید اتحادیه = 2226

 آماده انعقاد قرار داد با تمامی شرکت ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی می باشیم.

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

شرکت نظافتی در اصفهان با پارسا اصفهان

ادامه مطلب
نظافت منزل اصفهان

نظافت منزل اصفهان

ادامه مطلب
شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

شرکت های خدماتی نظافتی استان اصفهان سایت تخصصی شرکت تمیزکاری و مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل و خدمات نظافت

ادامه مطلب
خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

خدمات نظافت منزل و کارگر نظافت ساختمان شرکت نظافتچی ( آقا و خانم)

ادامه مطلب
شرکت نظافت منزل اصفهان

شرکت نظافت منزل اصفهان

ادامه مطلب
شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی پارسا اصفهان

ادامه مطلب
نیازمند پرستار و مراقب سالمند و کودک در اصفهان شرکت پارسا

نیازمند پرستار و مراقب سالمند و کودک در اصفهان شرکت پارسا

ادامه مطلب
15 سال سابقه سنگ سابی انواع سنگ در اصفهان با شرکت پارسا اصفهان

15 سال سابقه سنگ سابی انواع سنگ در اصفهان با شرکت پارسا اصفهان

ادامه مطلب
شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا اصفهان

شرکت خدماتی و نظافتی اصفهان پارسا اصفهان

ادامه مطلب
استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در اصفهان

ادامه مطلب
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد